×

Metamorfoza Katarzyny Niezgody. Nie przypomina już siebie z czasu związku z Tomaszem Kammelem

Katarzyna Niezgoda w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Była partnerka Tomasza Kammela zrzuciła kilka kilo i przykłada większą uwagę do strojów. Teraz prezentuje się zupełni inaczej, niż wtedy, kiedy była w 10-letnim związku ze znanym dziennikarzem. Wygląda wprost olśniewająco.

Popularności przysporzył jej związek z Tomaszem Kammelem

Katarzyna Niezgoda była wiceprezesem jednego z największych banków w Polsce. o doktor nauk politycznych zrobiło się głośno, gdy związała się z Tomaszem Kammelem. Dziennikarza poznała podczas konferencji w 2004 roku, a ich znajomość szybko przerodziła się w uczucie.

katarzyna niezgoda i tomasz kammel
Twitter

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę po ciężkich chwilach

Para rozstała się w 2015 roku, a dla Katarzyny Niezgody rozpoczął się bardzo trudny okres. Stres po utracie pracy i zakończeniu długoletniego związku sprawił, że popadła w depresję. Teraz jednak widać, że ekonomistka czuje się zdecydowanie lepiej, a najtrudniejsze chwile ma już za sobą.

Twitter

Katarzyna Niezgoda przeszła niesamowitą metamorfozę

Ostatnio wybrała się na długi weekend do Juraty. Na fotografiach z krótkich wakacji widać, że przeszła ogromną zmianę. Zrzuciła kilka zbędnych kilogramów i wygląda na to, że czuje się świetnie w swoim ciele.

Katarzyna Niezgoda w czerwineni w juracie
Instagram

Można też zauważyć, że Katarzyna Niezgoda przykłada zdecydowanie większą uwagę do swoich strojów. Widać, że nie boi się modowych eksperymentów. Ostatnio często występuje w czerwonych sukienkach. Według nas, pasują do niej wręcz idealnie.

katarzyna niezgoda w płaszczu na stole
Instagram

Metamorfoza Katarzyny Niezgody jest naprawdę niesamowita!

Może Cię zainteresować