×

Cichopek skomentowała post Barbary Kurdej-Szatan. Internauci: „Nie wychylaj się, bo będziesz następna”

Katarzyna Cichopek skomentowała post Barbary Kurdej-Szatan. Jak widać gwiazda nie boi się okazywać sympatii koleżance, która właśnie straciła pracę w TVP. Oczywiście nie uszło to uwadze internautów, którzy natychmiast napisali, co myślą na ten temat zachowania serialowej Kingi.

Post, który „odbił się czkawką”

Przypomnijmy tylko, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP za jej bardzo emocjonalny wpis na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i zachowania strażników granicznych.

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż??? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać???

Aktorka z pewnością nie spodziewała się, że wpis odbije się tak szerokim echem i będzie początkiem jej kryzysu wizerunkowego. Najpierw spadła na nią lawina negatywnych komentarzy, później została zwolniona z pracy, a następnie okazało się, że firma Play prawdopodobnie nie przedłuży jej kontraktu.

Wszystko to mimo że Barbara Kurdej-Szatan bardzo szybko przeprosiła za swoje słowa. Gwiazda odniosła się do tego, co się stało, w szczerym wywiadzie dla „Dużego Formatu”. Oto co wówczas powiedziała:

»Mordercy« – to było niepotrzebne, padło w emocjach. Przeprosiłam za to. I przepraszam raz jeszcze. To był błąd. Ale obejrzenia samego materiału żałować nie mogę. Wcześniej dochodziły mnie jakieś słuchy, plotki o tym, co dzieje się na granicy… I oto ujrzałam słynny push-back w praktyce. Traktowanie ludzi jak bydło. Wiem, że są różni policjanci, żołnierze, tak, jak i księża, dyrektorzy czy strażnicy, na pewno są tam tacy, którzy nie mogą na to patrzeć, ale są i bezwzględni, nieczuli.

Podkreśliła też, że nie chodziło jej oczywiście o całą straż graniczną.

Katarzyna Cichopek skomentowała post Barbary Kurdej-Szatan

Basia na pewien czas usunęła się z mediów społecznościowych nie dając znać, co u niej. Wszystko zmieniło się kilka dni temu. Umieściła post, w którym zasugerowała, że czuje się już lepiej i podziękowała wszystkim za słowa wsparcia.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce… :) 

Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei… i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro. 

Całuję. Basia

Post skomentowało bardzo dużo gwiazd m.in. Joanna Koroniewska, Anna Dereszowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paulina Krupińska, Magdalena Lamparska, Paulina Sykut-Jeżyna. Jednak zwłaszcza jeden komentarz przykuł uwagę internautów. Chodzi o ten zamieszczony przez Kasię Cichopek.

Co prawda, aktorka zostawiła tylko serduszko, ale i tak zwróciła uwagę niektórych. Pisali:

Jacek patrzy

Nie wychylaj się, bo będziesz następna

Czy za wspieranie koleżanki po fachu, Kasi Cichopek również może grozić utrata pracy na planie serialu „M jak Miłość”?

Źródła: www.instagram.com, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować