×

Party Fashion Night już za nami! Które stylizacje zrobiły największe wrażenie?

Party Fashion Night 2022 już za nami. Event, który odbył się 11 października, przyciągnął wiele gwiazd. Które stylizacje zachwyciły, a które niekoniecznie? Komu udało się zaskoczyć fotoreporterów?

Party Fashion Night

Party Fashion Night jest jedną z najważniejszych imprez modowych w roku. W tym roku, dokładnie 11. października, odbyła się 10. edycja popularnego wśród gwiazd wydarzenia. Tej okazji nie mogli przegapić najwięksi miłośnicy mody. W evencie, zorganizowanym na Służewcu, uczestniczyły osoby znane z pierwszych stron gazet. Lista nazwisk jest naprawdę długa… znajdziemy na niej m.in. Katarzynę Warnke, Annę Wendzikowską, Joannę Opozdę, Joannę Horodyńską, Karolinę Pisarek, Weronikę Rosati, Maję Hyży, Klaudię Halejcio, Oliwię Bieniuk, Maffashion czy Wersow.

Wszyscy zebrali się, żeby celebrować twórczość topowych polskich projektantów, a przy okazji pokazać się „na ściance” i zaprezentować oryginalne stylizacje. Po zakończeniu pokazów, gwiazdy bawiły się na afterparty w strefie GLO new heating technology.

Stylizacje gwiazd

Tegoroczna gala odbyła się pod hasłem THIS IS ART. Oto kilka zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować