×

Gwiazdy na premierze drugiej edycji Vogue Travel. Kto się zjawił?

Gwiazdy na premierze drugiej edycji Vogue Travel, kolejnego oczka w głowie amerykańskiego magazynu o modzie i stylu życia. Wśród nich znalazł się m.in. Marcin Tyszka czy Lara Gessler.

Vogue Travel. Gwiazdy na premierze magazynu

Vogue to amerykański magazyn o modzie, sztuce, stylu, życiu gwiazd i wszelkich tematach pobocznych. Periodyk wydawany jest od końca XIX wieku. Dziś cieszy się popularnością niemal na całym świecie! Czytają go ludzie aż w 23 krajach, w tym w Polsce (od 2018 roku). Mimo że media w znacznym stopniu przeniosły się do sieci, magazyn ma mocno ugruntowaną, bardzo wysoką pozycję.

O czym jest Vogue Travel? Jakie gwiazdy przyszły na premierę wydania specjalnego magazynu?

Vogue Travel, „dziecko” słynnego magazynu, po raz kolejny zrobił ukłon w kierunku swoich odbiorców. Wydał właśnie drugi z kolei, świetny przewodnik po polskich miastach, m.in. Łodzi, Wrocławiu, Gdyni i Krakowie. Można znaleźć w nim opisy atrakcji turystycznych i miejsca, które warto zwiedzić. Dodatek otrzymamy wraz z zakupem wakacyjnego wydania modowego czasopisma.

Premiera drugiej edycji Vogue Travel odbiła się głośnym echem w branżowym środowisku. Z tej okazji zorganizowano event, na którym zjawiło się wiele znanych osobistości ze świata szeroko rozumianego show-biznesu. Wśród nich byli m.in.: Marcin Tyszka, Monika Olejnik, Lara Gessler czy Piotr Szeląg.

Jak widać, wszyscy doskonale się bawili.

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: jastrzabpost.pl (miniatura wpisu), jastrzabpost.pl

Może Cię zainteresować