×

Najbardziej uparte znaki zodiaku. Ci mężczyźni muszą zawsze stawiać na swoim!

Nie wiedzą, co znaczy kompromis i zawsze próbują postawić na swoim. Przecież w związku, to do nich powinno należeć ostatnie zdanie! Relacja z takim mężczyzną może przypominać prawdziwy surwiwal. Chyba, że nie przeszkadza ci partner, który charakterem przypomina przysłowiowego osła… Oto najbardziej uparte znaki zodiaku!

#1 Koziorożec

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku jest sympatyczny i potulny jak… nie, nie koza, a baranek. Do czasu. Sytuacja się komplikuje, gdy próbujesz mieć inne zdanie. Wtedy Koziorożec przestaje być bezkonfliktowy.

Ludzie spod znaku Koziorożca bywają nieprzejednani i zasadniczy. Mają swoje zdanie na każdy temat i bardzo nie lubią, gdy ktoś próbuje to zmienić. Koziorożce na ogół są cierpliwe, ale uważaj – gdy zajdziesz im za skórę, potrafią zmienić się w prawdziwy gejzer nienawiści.

Jeśli Koziorożec się zaweźmie, możesz być pewna, że każda dyskusja będzie tylko stratą czasu i nerwów.

Najbardziej uparte znaki zodiaku
Pixabay

#2 Lew

Lew to znak ognia. Faceci spod tego znaku są niezwykle honorowi, dumni i wspaniałomyślni. Mają w sobie charyzmę, którą potrafią oczarować wszystkie kobiety. Kiedy wybiorą tę jedyną, będą traktować ją jak księżniczkę. Chyba że… zacznie mieć wobec nich wymagania.

Jeśli Lew dojdzie do wniosku, że nie masz racji (nie łudź się – to zdarza się bardzo często), to rozmowa z nim będzie przypominała rozmowę ze ścianą.

Lwy potrafią być egocentryczne i zarozumiałe, a do tego szczere do bólu. Przeżywają każdą krytykę, ale same są bardzo ostre w wydawaniu sądów. Lew na pewno nie ugnie się pod ciężarem Twoich argumentów.

Najbardziej uparte znaki zodiaku
Pixabay

#3 Byk

Zodiakalny Byk, to uparciuch jakich mało. Lubi kontrolować, a kiedy cokolwiek wymyka się spod kontroli, musi wtrącać swoje trzy grosze. To dlatego, że Byki bardzo nie lubią zmian. Każda próba zmiany napotka na opór.

Jeśli myślisz, że uda ci się coś narzucić Bykowi, to wiedz, że będzie to droga przez mękę.

Ten znak zodiaku charakteryzuje fakt, że każdy Byk musi mieć poczucie bezpieczeństwa. Nie cierpi awantur i kłótni, a od osoby, która będzie mu je fundować, ucieknie w podskokach.

najbardziej uparte znaki zodiaku
Pixabay

#4 Wodnik

W przeciwieństwie do Byka, Wodnik uwielbia zmiany i sam je inicjuje. Dzięki temu na pewno nie będziesz się z nim nudzić.

Pamiętaj jednak, że Wodniki to osoby niezależne, które – jak kot – chodzą własnymi ścieżkami. Jeśli spróbujesz to zmienić, Wodnik na pewno zrobi wszystko, aby nie stracić swojego status quo.

Każda relacja, która wymaga od Wodnika zaangażowania i rezygnacji ze swojej niezależności, może się skończyć porażką.

Najbardziej uparte znaki zodiaku
Pixabay

#5 Panna

Ten znak zodiaku wyróżnia się stałością przekonań. Spróbuj namówić Pannę do zmiany zdania lub zrobienia tego, na co nie ma ochoty.

Facet spod znaku Panny przypomina nieco Koziorożca. Źle znosi chaos, jest rozsądny, chłodny i zdystansowany. Te cechy utrudniają Pannom przeżywanie wielkich miłości. Bo przecież ona często wprowadza w życie chaos, a tego Panna bardzo nie lubi.

Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij