×

Skandaliczna karteczka na grobie Pawła Królikowskiego. Co na niej napisano?

Skandaliczna karteczka na grobie Pawła Królikowskiego w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Nieznani sprawy zostawili kartkę z informacją o „zbrodni smoleńskiej”. Podobne kartki pozostawiono również na grobach innych znanych Polaków. Jaką wiadomość pozostawili po sobie sprawcy zamieszania?

Śmierć Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Aktor znany m.in. z serialu „Ranczo” został pochowany 5 marca 2020 roku w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Jego śmierć wywołała duże poruszenie w środowisku artystycznym i wśród fanów. Paweł Królikowski został pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia.

Znany m.in. z serialu „Ranczo” aktor został pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej.

karteczka na grobie Pawła Królikowskiego
Youtube

Skandaliczna karteczka na grobie Pawła Królikowskiego. Ktoś zostawił nietypową wiadomośc

Cmentarz jest miejscem świętym, dlatego sytuacja, która miała miejsce w Alei zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie, nigdy nie powinna się wydarzyć, a jednak… Dziennikarze „Super Expressu” zostali poinformowali o kartkach, które nieznani sprawcy pozostawili pod zniczami na grobach znanych Polaków m.n. Ireny Szewińskiej, Emila Karewicza, osobistego lekarza prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, doktora Wojciecha Lubińskiego czy wspomnianego wcześniej aktora Pawła Królikowskiego. Za pośrednictwem karteczek, że katastrofa smoleńska z 10 kwietnia 2010 roku to „zbrodnia i ludobójstwo”.

10 kwietnia 2010 r. na Smoleńskiem to zaplanowana zbrodnia bez kary. Męczennicy za grobów wołają o prawdę i karę!

Męczennicy wylali morze krwi a morze łez popłynęło od najbliższych Polaków w ciągu 8 lat. Niestety są idioci i kanalie, które nadal powielają ohydne kłamstwa i szyderstwa.

Dlaczego zdrajcy, szydercy, bestie, które znają całą prawdę o potwornym zamachu z 10 kwietnia 2010 r. przygotowały ludobójstwo nad Smoleńskiem

– można było przeczytać na pozostawionych karteczkach.

Źródła: www.o2.pl, www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij