×

Kardashianowie traktują nianie jak niewolnice. Nie uwierzysz, jak wygląda ich codzienne życie

Kiedy mowa o rodzinie Kardashian i Jenner, natychmiast przychodzi nam na myśl bogactwo, luksus i beztroskie życie, którego wiele ludzi na całym świecie może im tylko pozazdrościć. Czy zastanawialiście się jednak kiedykolwiek, jakimi osobami na co dzień są Kim, Khloe, Kris, Kylie czy Kourtney? Choć z pewnością ciężko udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, jedno jest pewne. Opiekunki dzieci milionerek nie mają z nimi łatwo, a wszystko przez osobowość i niebotyczne wymagania celebrytek.

To wciąż praca czy już niewolnictwo?

Czworo dzieci Kim, troje Kourtney, jedno Kylie i jedno Khloe daje w sumie sporą gromadkę, którą przecież ktoś musi się zająć. I tutaj z pomocą przychodzą nianie, które mają bardzo skomplikowane życie. Życie, które nie bez powodu przez wiele osób jest porównywane do niewolnictwa. Wiele z nich nie wytrzymywało więc presji ze strony miliarderek i rezygnowało z pracy. Inne z kolei pracują tam już od dłuższego czasu, a przekonują je do tego drogie prezenty i wysokie pensje.

Przez co muszą przechodzić nianie, które pracują dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych rodzin na świecie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym nagraniu

Może Cię zainteresować

zamknij