×

Justyna Żyła zdradziła swój sekret. Czy chorzy Polacy skorzystają z tej rady?

Justyna Żyła zdradziła swój sekret! Celebrytka pokazuje się ostatnio w mediach głównie ze względu na doniesienia o jej nowym związku lub… starym konflikcie z byłym mężem. Dlatego wiele osób zapomina, że ma ona również duży talent. Tym razem postanowiła o tym przypomnieć pisząc, jak radzić sobie z dolegliwością, która dotyka miliony Polaków?

Roznegliżowana randka

W tym roku mijają dwa lata od rozwodu Piotra Żyły z Justyną. Paradoksalnie porażka w życiu uczuciowym dla byłej żony skoczka stała się przepustką do kariery. Wielu kibicowało kobiecie, porzuconej przez znanego męża. Wkrótce przyszła pora na udział w „Tańcu z Gwiazdami” i występ na okładce „Playboya”. Jednak nieoczekiwany rozwój zdarzeń tylko sprzyjał publicznemu praniu brudów.

Mimo upływającego czasu, spory między byłą parą nie gasną, a celebrytka chętnie podsyca zainteresowanie mediów, ujawniając szczegóły z prywatnego życia. Niedawno Justyna Żyła pochwaliła się romantyczną randką z nowym ukochanym. Były czerwone róże, kolacja w restauracji i spacer po warszawskiej starówce, a potem prosecco wypite w hotelu. Niektórzy przypuszczali, że Justynie chodzi jedynie o podsycenie plotek i odegranie się na byłym mężu. Jednak wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie.

Tym razem celebrytka poszła o krok dalej i zaprosiła nowego chłopaka do swojego domu w Wiśle. Na tę szczególną okazję Żyła przygotowała smakowitą bezę. „Czekam na moją miłość” – dodała pod zdjęciem.

Justyna Żyła zdradziła swój sekret

Beza przygotowana specjalnie na przyjazd ukochanego wygląda imponująco, a przy okazji przypomina, że Justyna jest nie tylko byłą żoną znanego skoczka narciarskiego, ale i blogerką kulinarną. Żyła ma prawdziwy talent!

Niedawno wyznała, że zmaga się z przeziębieniem i podzieliła się z fanami przepisem na zupę, która pomaga poradzić sobie z dolegliwościami. To zupa krem z pieczonych dyni.

Dzień dobry 🤗
Sezon na przeziębienie i grypę uważam za otwarty 🤕🤒🤧Dziś dla moich „choróbek” rozgrzewający krem z pieczonej dyni

Trzymajcie się zdrowo 😘

— pisze Justyna.

Sądząc po komentarzach zachwyconych fanów, smakuje równie dobrze, jak wygląda! Ale czy faktycznie pomaga rozprawić się z przeziębieniem?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij