×

Justyna Żyła w kolejnej rozbieranej sesji?! Była żona skoczka nie zaprzecza

Justyna Żyła już jakiś czas temu poinformowała fanów skoczka i nie tylko, że jej mąż ma kochankę i to dla niej zostawił rodzinę. Zdruzgotana tym, co się stało, o swoich problemach małżeńskich postanowiła opowiedzieć na Instagramie. Temat szybko podchwyciły czujne media, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że Justyna zdobyła sporą popularność. Popularność, która zaowocowała propozycjami zarobkowymi. Jedną z nich była rozbierana sesja dla magazynu dla dorosłych „Playboy”. Jej efekty możesz zobaczyć tutaj.

Dzisiaj są już po rozwodzie

Justyna zapewnia jednak, że nie chce wykorzystywać życia prywatnego do promowania swojej osoby. Mimo to chętnie przyjmuje różnego rodzaju zaproszenia – udziela wywiadów, występuje w programach śniadaniowych, na ściankach i nie tylko… W końcu ma do tego pełne prawo.

Impreza magazynu „Playboy”

Byłej żony skoczka nie zabrakło także na bankiecie magazynu „Playboy”, który w dużym stopniu przyczynił się do jej sukcesu. Był to idealny moment do tego, aby podpytać Justynę o swoją pierwszą, rozbieraną sesję. Oto, jak ją wspomina:

Zamysł sesji był taki, by była taka ciepła, klimatyczna i myślę, że to się udało. Miałam bardzo pozytywne wrażenia po sesji, cała ekipa była bardzo życzliwa. Zdjęcia trwały kilka godzin, ale nie czułam się zmęczona. Zdjęcia zakończyłam w poczuciu przeżycia bardzo fajnej przygody, którą zapamiętam do końca życia

Playboy/materiały prasowe

Zapytano również Justynę, czy odważyłaby się na drugą, nieco bardziej odważniejszą sesję dla magazynu dla dorosłych. Jak się okazuje, nie wyklucza takiej możliwości.

To już by czas pokazał pewnie – odpowiedziała Justyna

Myślicie, że będzie miała okazję jeszcze raz pokazać się na łamach magazynu?

Może Cię zainteresować