×

Zmysłowe zdjęcia Hakiela z inną. Fani wkurzyli się nie na żarty!

Polskie media ledwo otrząsnęły się po rozstaniu Kasi Cichopek z Marcinem Hakielem, a w sieci już można znaleźć zmysłowe zdjęcia Hakiela z inną. Tancerz, choreograf i instruktor tańca pokazał się u boku pięknej kobiety. Oczywiście fani nie pozostawiają na nim suchej nitki. Twierdzą, że takie zachowanie jest nieodpowiednie, bowiem niedawno rozstał się z żoną.

Zmysłowe zdjęcia Hakiela z inną

Siedemnaście lat w związku, prawie czternaście jako małżeństwo. To wspólny staż, jaki mają za sobą Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Dziś już wiemy, że na tym koniec. 11 marca oboje ogłosili, że się rozstają, co wstrząsnęło fanami znanej pary. Od tego czasu tancerz uaktywnił się w sieci. Dodaje zdjęcia i chętnie prowadzi wymianę zdań z fanami, a zwłaszcza fankami. Tych ostatnich nie brakuje, o czym sam nie omieszkał się pochwalić.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy

– chwalił się Hakiel.

W środę Marcin Hakiel opublikował w mediach zdjęcie z kawiarni, gdzie był na spotkaniu. Część osób uznała, że wybrał się tam na randkę, co podzieliło fanów na dwa obozy, dlaczego? Otóż, jedni mu kibicują i życzą, aby ułożył sobie życie na nowo. Inni uważają, że przesadnie chwali się tym, co robi na co dzień, zwłaszcza, że kiedyś było go w mediach zdecydowanie mniej.

Marcin Hakiel skrytykowany przez internautów

Tancerze w ostatnim czasie po raz kolejny przypomniał o sobie w mediach społecznościowych. Tym razem opublikował na Instagramie wideo, na którym… tańczy zmysłowo z „koleżanką” do utworu Cuando Pienso En Ti, autorstwa Jose Feliciano. Paradoksalnie piosenka opowiada o tęsknocie za utraconą miłością. Czy możemy mówić tu o przypadku?

Fani nie kryli oburzenia nowym nagraniem. Na tancerza wylała się fala hejtu. Jak się okazuje, niektórzy odnieśli się również do wspomnianego wyżej utworu.

Proponuje dobrze poznać słowa piosenki… nieodpowiedne do tańczenia z inną osobą, gdy się tak cierpi po stracie

– czytamy w jednym z wpisów.

To naprawdę niestosowne…

– czytamy w kolejnym

Oczywiście nie brakowało też komentarzy pełnych zachwytów. Jak widzicie, nie można bowiem odebrać Marcinowi i jego partnerce tego, że na parkiecie zaprezentowali się świetnie.

Przepięknie ??❤️❤️❤️

Ja też tak chcę tańczyć ?

Bezsprzecznie nie da się obejrzeć tylko raz ???????❤️❤️

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować