×

Julia Kamińska w domowej izolacji! Prace na planie „Brzyduli” wstrzymano?

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Krzyżuje plany również aktorom. Zawitał już m.in. na plany seriali „Przyjaciółki” i „M jak Miłość”, a ostatnio niepokojące sygnały dotarły także z planu „BrzydUli”. W związku z tym, Julia Kamińska była w domowej izolacji. Jak się teraz czuje?

Powrót po latach

To był najbardziej wyczekiwany serialowy powrót w kraju. Fani „BrzydUli” przez lata mieli nadzieję, że telenowela wróci na ekrany. W końcu, po ponad 11 latach od emisji pierwszej serii, tak się właśnie stało.

Na plan wrócili uwielbiani przez widzów aktorzy: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Simlat, Krzysztof Czeczot, Łukasz Garlicki i wielu innych. Ale praca w nowych, pandemicznych warunkach do łatwych nie należy.

Powrót „BrzydUli” przydarzył się w bardzo trudnym dla wszystkich czasie.

Na planie „BrzydUli” jest bezpiecznie?

Jeszcze przed nadejściem lata luzowanie kolejnych obostrzeń sprawiło, że branża filmowa i telewizyjna mogła powrócić do życia. W czerwcu przystąpiono do prac na planie „BrzydUli”.

Od początku ze względu na okoliczności – pandemię – praca przebiega w innych, wyjątkowych warunkach. Wdrożyliśmy szereg procedur sanitarnych, pragnąc zapewnić bezpieczeństwo osobom pracującym na planie „BrzydUli” – od aktorów po członków ekipy. Zdrowie każdego z nich to dla nas sprawa priorytetowa. Dochowujemy najwyższych standardów, aby chronić pracowników i zachować ciągłość produkcji

– zapewniał TVN.

Ostatnio w mediach pojawiły się jednak niepokojące doniesienia.

Julia Kamińska w domowej izolacji

Aktorzy „BrzydUli” chętnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami, które powstają podczas pracy na planie. Dlatego fanów zaniepokoił nagły brak aktywności Julii Kamińskiej, wcielającej się w rolę serialowej Uli. Okazało się, że wszystkiemu winny jest koronawirus.

Przedstawiciele TVN-u w rozmowie z portalem Plotek wyjaśnili, że Julia przebywa w domowej izolacji.

W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat stanu ich zdrowia. Możemy jedynie przekazać, że Julia Kamińska chwilowo przebywa w domowej izolacji

– oświadczyli.

Najwyraźniej jednak wszystko wróciło już do normy, ponieważ Julia znów podzieliła się z fanami relacją z planu. Wygląda na to, że czuje się dobrze i nie ma problemów ze zdrowiem.

Fani mogą odetchnąć z ulgą – prace na planie będą kontynuowane.

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować