×

Powrót serialu „BrzydUla”. Małgorzata Socha przeszła dużą metamorfozę

Powrót serialu „BrzydUla”. Fani oszaleli z zachwytu! Ruszył już plan zdjęciowy i niebawem doczekamy się kontynuacji popularnej produkcji. Trzeba przyznać, że przez ostatnie lata wygląd aktorów diametralnie się zmienił. Metamorfoza Małgosi Sochy jest niesamowita.

Powrót serialu „BrzydUla”

Producent serialu „BrzydUla” podjął decyzję o jego kontynuacji. Przypomnijmy, że produkcja była emitowana na antenie TVN w latach 2008-2009. Pomimo upływu czasu, nic nie zapowiada, aby w obsadzie zaszły jakiekolwiek zmiany. Na planie serialu obecni byli m.in. Julia Kamińska (Ula), Filip Bobek (Marek), Łukasz Garlicki (Seba) oraz Małgorzata Socha (Violetta).

Małgorzata Socha nie mogła już wytrzymać z ekscytacji spowodowanej powrotem do serialu i zdradziła swoim fanom z Instagrama, jak będzie wyglądać grana przez nią bohaterka. Obserwujący jej konto byli bardzo zaskoczeni widząc ją w towarzystwie Łukasza Garlickiego, ubranych w bardzo ekstrawagancki sposób.

Serialowy Seba, czyli ukochany Violetty ubrany jest w czarną koszulę w biały wzór, jasną marynarkę i ciekawe okulary słoneczne. Z kolei Violetta ma na głowie intensywnie różową perukę, bluzkę w panterkę i czarną kurtkę. W opisie zdjęcia możemy przeczytać:

Oj kręci się…

Pod zdjęciem bardzo szybko zaroiło się od komentarzy. Fani serialu przyznają, że postać grana przez Sochę jest ich ulubioną w produkcji.

Violetta wymiata, jej teksty niezastąpione.

Kubasińska jak zwykle w sexi panterce.

Rewelacja! Nareszcie! Ale będzie petarda!

Spore zmiany

Patrząc na zdjęcia można zauważyć, że styl Violetty niewiele się zmienił. Metamorfozie uległy jedynie jej włosy, które teraz mają odcień różu. Natomiast Łukasz Garlicki zdecydowanie schudł, co widać na pierwszy rzut oka.

42-latek przez ostatnie lata był bardzo aktywny w branży filmowej. Miał okazję wystąpić w produkcjach: „Dzień dobry, kocham Cię”, „1920 Bitwa Warszawska” czy „Piłsudski”. Fanów serialu bardzo interesuje także jak w zbliżającym się sezonie serialu będzie wyglądać główna bohaterka.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiającą obecną Ulę Cieplak. Fani byli nieco rozczarowani, że Ula znów wygląda jak tytułowa „brzydula” pomimo faktu, że pod koniec drugiego sezonu przeszła przemianę. Czyżby w serialu znów miała powtórzyć się ta sama fabuła?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij