×

Joe Lando rozebrał się do naga. Zrobił to z okazji urodzin serialowej dr Quinn

Joe Lando rozebrał się do naga dla swojej filmowej ukochanej. Relacja Doktor Quinn i Sully’ego pomimo upływu lat nadal jest niezwykle gorąca. 59-letni aktor dał do zrozumienia fanom serialu, że łączy go z Jane Seymour wyjątkowe uczucie.

Nietypowe życzenia

Znajomość Jane Seymour i Joe Lando rozpoczęła się w 1993 roku, gdy para spotkała się na planie serialu „Dr Quinn”. Szybko połączyło ich namiętne uczucie, a cały świat z zaciekawieniem śledził romans gwiazd. W końcu jednak każde z nich ułożyło sobie życie osobno. Seymour była aż czterokrotnie zamężna. Z ostatnim mężem rozwiodła się w 2015 roku. Z kolei Joe Lando od 1997 roku tworzy szczęśliwe małżeństwo z Kirsten Barlow. Para ma czworo dzieci. Pomimo tego, że związek Seymour i Lando zakończył się wiele lat temu, oboje nadal są świetnymi przyjaciółmi.

Gdy 15 lutego Seymour obchodziła 70. urodziny, jej były partner postanowił ją czymś zaskoczyć. Lando rozebrał się do naga, a następnie zapozował do nietypowego zdjęcia. Na fotografii zamieszonej w sieci widać, jak całkowicie rozebrany aktor stoi w ogrodzie i na tle zieleni uśmiecha się do obiektywu. W jednej ręce trzyma jabłko, a w drugiej chustę zasłaniającą jedynie okolice intymne. Co ciekawe, odważne zdjęcie zrobiła żona aktora, Kirsten Barlow.

Joe Lando rozebrał się do naga

W opisie zdjęcia serialowy Sully złożył swojej koleżance po fachu pełne humoru życzenia z okazji 70. urodzin.

Podobnie jak Adam bez listka figowego, tak i ja czułbym się nagi bez szalika Jane Seymour! Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin!

Z jego słów wynika, że szalik, którym aktor zasłonił intymne części ciała należy do Jane Seymour. Aktorka opublikowała zdjęcie swojej dawnej miłości na profilu na Instagramie. W komentarzu wyznała, że identyczny szalik można znaleźć w jej internetowym sklepie.

Ten szalik (no może nie DOKŁADNIE TEN) i inne są dostępne w moim sklepie.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że akcja ze zdjęciem została przez oboje zaplanowana. Do podobnych wniosków doszli internauci, którzy w komentarzach pisali:

Wow, doskonała reklama.

Uwielbiam poczucie humoru Joego.

Płomienny romans

Jane Seymour i Joe Lando na planie serialu CBS „Dr Quinn” przeżyli płomienny romans. Ostatecznie jednak Seymour wybrała reżysera serii Jamesa Keacha. Miłosny zawód wcale nie popsuł relacji między Lando i Seymour. Para przyjaźni się do dziś.

Serial „Dr Quinn” opowiadający o młodej lekarce, która udaje się na Dziki Zachód, aby rozpocząć praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs był realizowany w latach 1993-1998. Odniósł duży sukces w Stanach Zjednoczonych i niemal na całym świecie.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować