×

Serialowa Doktor Quinn zachwyca figurą! Trudno uwierzyć, że ma już 70 lat

Serialowa Doktor Quinn skończyła 70 lat. Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia, ciężko w to uwierzyć. Aktorka wciąż zachwyca urodą i świetną formą. Gwiazda zdradziła sekret swojej idealnej sylwetki.

Serialowa Doktor Quinn

„Doktor Quinn” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. W niedzielne popołudnia amerykańska produkcja utrzymana w konwencji westernu gromadziła przed telewizorami tłumy widzów. Z zapartym tchem fani śledzili losy pięknej lekarki, która zdecydowała się otworzyć swój gabinet na Dzikim Zachodzie.

W główną rolę wcieliła się zjawiskowa Jane Seymour. Serial dla wielu aktorów biorących w nim udział okazał się przepustką do wielkiej kariery. Od premiery pierwszego odcinka „Doktor Quinn” minęło już 28 lat. Jednak ciężko w to uwierzyć, gdy patrzy się na obecne zdjęcia Seymour. Aktorka dwa lata temu wystąpiła nawet w Playboyu!

To właśnie najnowsze fotografie gwiazdy od kilku dni robią furorę w Internecie. Jane Seymour, która skończyła 70 lat, wygląda na nich jak wyjęta prosto z serialu.

Jak dziś wygląda Doktor Quinn?

Jane Seymour jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 168 tys. fanów. Nie mogą oni wyjść z podziwu nad urodą 70-letniej aktorki. Szczególnie ostatnia fotografia zyskała wielką przychylność Internautów.

Przedstawia ona szeroko uśmiechniętą gwiazdę w przydomowym ogródku, która zwraca się do swoich fanów tymi słowami:

Jestem z Ciebie dumna. Zbiorowo przeżywamy te trudne czasy, ale to właśnie ty radzisz sobie z problemami dnia codziennego. Podziel się swoim poparciem i zachętą z innymi. Otaguj ich w tym poście!

To zdanie odnosi się do tzw. #NationalDayOfEncouragement, czyli Narodowego Dnia Poparci i Zachęty do Działania.

W jednym z wywiadów Jane Seymour zdradziła, że swoją wyśmienitą i zdrową sylwetkę zawdzięcza zdrowemu trybowi życia. Aktorka od ponad 30 lat uprawia także pilates.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Doktor Quinn. Też macie wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał?

Źródła: www.fakt.pl, www.radiozet.pl, www.rmfmaxxx.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij