×

Deynn pokazała brzuch i fałdki! Jej ciało bardzo się zmieniło przez kwarantannę

Deynn pokazała brzuch, który nie jest wcale taki idealny. Partnerka Daniela Majewskiego zapewnia, że dodatkowe kilogramy nie spędzają jej snu z powiek. Myśli pozytywnie, mimo tej „metamorfozy”.

Kontrowersyjna influencerka

Deynn, czyli Marita Surma-Majewska (28 l.) jest polską influencerką i instruktorką fitness. Na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 1,3 mln obserwatorów. Swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku od założenia bloga modowego. Od kilku lat razem ze swoim mężem, Danielem Majewskim (27 l.) zachęcają do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Para motywuje innych do regularnej aktywności fizycznej i dbania o siebie. W mediach społecznościowych codziennie pokazują, jak ćwiczą i co jedzą.

Deynn jest dość kontrowersyjną celebrytką. Ma wielu zwolenników, jednak nie wszyscy zgadzają się z jej opiniami. Wszystko za sprawą dość wulgarnego języka i obraźliwych komentarzy, które w swoim czasie zamieszczała w odpowiedzi do hejterów. Ostatnio jednak blogerka postanowiła pokazać siebie z nieco innej strony. Swoim wpisem wzbudziła wiele reakcji.

Deynn pokazała brzuch

Marita podzieliła się ze swoimi obserwującymi zdjęciami, na których jej sylwetka po tygodniowej przerwie od ćwiczeń spowodowanej chorobą wcale nie wygląda idealnie. Tym samym chciała zainspirować swoje fanki i udowodnić im, że jest dokładnie taka sama jak one:

Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale ej… jesteśmy kobietami, a nie robotami! Wiem, że na tym zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego, bo wyglądam na nim, jak normalna, zdrowa kobieta… ale to tak gdybyście myśleli, że zawsze jestem w super, sztos, fit formie. Lepiej czuję się z kratą na brzuchu, ale w ogóle nie przeszkadza mi to, gdy forma mi trochę ucieknie, albo coś wylewa się z leginsów

Nie da się ukryć, że ten post wzbudził wielkie zainteresowanie. Po reakcjach ze strony obserwatorów widać, że blogerka osiągnęła zamierzony cel.

Myślę że podbudowałaś tym tysiące kobiet

Super, że to pokazujesz. Widać, że jesteś jedną z nas!

(…) Myślę, że każda dziewczyna ma takie załamanie i myśli, że wygląda okropnie i czuje się z tym źle. A patrząc na fit laski z Insta, popada w jeszcze gorszą paranoję (…) Szanuję za pokazywanie prawdy

Zmieniam zdanie powoli na twój temat, mega dojrzałe i fajne zdjęcie. Oby każda dziewczyna się trochę opamiętała z wyglądem.

Co sądzicie o najnowszym wpisie Deynn?

<a href=Instagram">

Instagram

<a href=Instagram">

Instagram

Źródła: www.plotek.pl, kobieta.gazeta.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować