×

Joanna Opozda błaga o pomoc. Aktorka opublikowała poruszający apel

Joanna Opozda błaga o pomoc w bardzo pilnej sprawie. Apel do internautów wystosowała w swoich mediach społecznościowych. Chodzi o życie wielu niewinnych istnień.

Kim jest Joanna Opozda?

Joanna Opozda przyszła na świat 2 lipca 1988 roku w Busku Zdroju. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie i to właśnie aktorstwo stało się jej sposobem na życie. Popularność przyniosła jej rola Jowity Kaczmarek w serialu „Pierwsza miłość”. Gościnnie pojawiała się również w takich produkcjach, jak „M jak miłość”, „Prawo Agaty” czy „Barwy szczęścia”.

Kolejną pasją Joanny jest modeling. Jej zdjęcia były publikowane m.in. we włoskim wydaniu „Vogue”. Prywatnie ma młodszą siostrę Aleksandrę, a od 7 sierpnia 2021 roku jest żoną Antoniego Królikowskiego.

Ogromne serce aktorki dla czworonogów

Zwierzęta mają specjalne miejsce w sercu Joanny Opozdy. Gwiazda chętnie udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim pieskiem rasy pomeranian Marylin. Zwierzak, jak sama często podkreśla, jest nieodłącznym członkiem rodziny. Aktorka nie jest również obojętna na los innych zwierząt, co pokazała podczas podróży na Madagaskar. Zatroszczyła się bowiem o tamtejsze czworonogi na tyle, na ile mogła.

Malgasze uważają psiaki za „złe duchy”. Wszędzie pełno chorych bezdomnych piesków. Wiedząc o tym, przywiozłam z Polski trochę karmy i leków od weterynarza.

Dzięki interwencji Opozdy piesek imieniem Rita otrzymał opiekę weterynaryjną i znalazł dom w hotelu. Wcześniej zwierzak miał wyglądać jak „mały, zabiedzony, przerażony szkielet”. Niebywałą metamorfozę czworonoga opublikowała w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda błaga o pomoc

Joanna Opozda opublikowała na Instagramie poruszający apel. Błaga o pomoc i prosi o wsparcie zbiórki dla pozbawionych opieki zwierząt. Panujące temperatury mogą bowiem stanowić dla nich śmiertelnych zagrożeniem. Aktorka apeluje, aby wesprzeć zbiórkę dla opuszczonych i zaniedbanych zwierząt, które mogą nie przeżyć zimy.

Nie pozwól im zamarznąć

– czytamy w relacji Opozdy.

Joanna Opozda błaga o pomoc
Instagram

Celem zbiórki jest uzbieranie 65 tys. złotych. Zebrane pieniądze mają pomóc w polepszeniu warunków życia zaniedbanych zwierząt. Zwierząt, które często są na łańcuchach, nie mają schronienia ani żywności. Ich los leży w rękach nas wszystkich.Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij