×

Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie ws. współpracy z TVP. Apeluje do Polaków

Na nowych jurorów programu Dance Dance Dance wylała się fala hejtu. Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie w sprawie swojego udziału w muzycznym show TVP.

Zamieszanie wokół programu TVP

Nowa edycja programu Dance Dance Dance wywołała spore zamieszanie w sieci. Okazuje się, że wśród jurorów nie zobaczymy już Anny Muchy i Roberta Kupisza. Na ich miejscu zasiądą Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola, który przeszedł do TVP.

Udział tancerza w programie TVP krytycznie oceniają jego znajomi. Ostatnio w tej sprawie wypowiedział się Michał Piróg, a także Kinga Rusin, która napisała:

Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą.

To jednak nie wszystko. Oberwało się także Joannie Jędrzejczak, szczególnie ze strony internautów. Fani nie kryją zawodu, że mistrzyni świata przyjęła ofertę ze stacji wspierającej PiS. Na sportsmenkę spadła fala krytyki.

W końcu nowa jurorka Dance Dance Dance zdecydowała się wydać oficjalnie oświadczenie i zakończyć wszelkie dyskusje. Jednak jej wpis wywołał jeszcze więcej kontrowersji…

Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie

Mistrzyni świata opublikowała długi wpis, w którym podkreśla, że zawsze „walczyła dla wszystkich Polaków” i wszyscy są dla niej równi:

Kochani! W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich – dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej.

Na koniec Jędrzejczyk zaapelowała do swoich fanów, by szukali kompromisu i podejmowali wspólny dialog:

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Wpis Jędrzejczak wywołał mieszane reakcje. Pod wpisem gwiazdy wciąż przybywa komentarzy:

Mądre słowa ❤️❤️🔥👏

Piękna postawa! Trzymaj się!

Wszytko pięknie, tylko to jednak TVP. Czasem warto, schować miłość własną w kieszeń i zrobić to co należy. Mnie zszkowała, ta decyzja i uważam ją za duży błąd, ale każdy ma prawo do swoich błędów.

Problem jest w tym, że telewizja dla której pracujesz dzieli właśnie tych dla których Ty walczysz..tych innego wyznania, innej orientacji. Nie ma dla mnie tu wytłumaczenia, czasem po prosru trzeba odmówić. Zwłaszcza kiedy się jest mistrzynią, nie trzeba brać wszystkiego. Nie mówiąc juz o tym, że ten program to nic ciekawego, nic co mogłoby obronić Twoja decyzję.

Tyko winni się tłumaczą…Siła charakteru przegrała z siła pieniądza,na szacunek długo się pracuje,ale można go szybko stracić 🤷‍♀️

Natomiast słowa wsparcia dla sportsmenki wyrazili m.in.: Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Tomasz Oświęcimski czy Jarosław Kuźniar.

A Wy co sądzicie o oświadczeniu Joanny Jędrzejczak?

TVP po latach chciało ściągnąć Beatę Sadowską. Musieli być zaskoczeni, gdy usłyszeli powód odmowy

Źródła: www.plotek.pl, www.radiozet.pl, natemat.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij