×

Agustin Egurrola przechodzi do TVP. Kinga Rusin nie wytrzymała!

Media obiegła sensacyjna informacja. Agustin Egurrola przechodzi do TVP i zasiądzie w jury programu Dance Dance Dance. Jego koledzy ostro krytykują tę zmianę. Szczególnie nie spodobało się to Kindze Rusin, która dodała pełen sarkazmu post.

Agustin Egurrola przechodzi do TVP

Od ponad tygodnia nie milkną echa wokół programu Dance Dance Dance. Najpierw o zakończeniu przygody z tanecznym show TVP poinformowała w mediach rozżalona Anna Mucha. Gwiazda twierdzi, że „nie rozumie” decyzji zarządu TVP. Następnie swoją decyzję o odejściu przekazał Robert Kupisz.

We wtorkowym (16 luty) „Pytaniu na śniadanie” poinformowano, że jurorami trzeciej edycji Dance Dance Dance będą Joanna Jędrzejczyk i tancerz Agustin Egurrola. To właśnie transfer gwiazdy TVN-u do TVP wywołało sporo zamieszania w sieci.

Przejście Agustina Egurroli do TVP jest szeroko komentowane. Ostatnio w tej sprawie wypowiedział się Michał Piróg, były juror You Can Dance. W instagramowym poście wyznał, że jest tym zaskoczony:

„You Can Dance” to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Teraz głos zabrała Kinga Rusin, która również przez lata współpracowała z Agustinem w tanecznym show TVN-u. Dziennikarka dodała pełen sarkazmu post.

Kinga Rusin komentuje transfery gwiazd do TVP

Kindze Rusin nie bardzo spodobał się angaż swoich znajomych w programie TVP. Wprost przyznała, że telewizja publiczna służy do „szczucia, propagandy i kłamstwa”:

Uff… podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z TVP Info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej, co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa – i tego całego syfu, bo są w TVP „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli.

Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra Czarnka”: rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie – bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach tez? pozdrawiam, o ile jeszcze tam wisza?!

Na koniec Rusin dodała uszczypliwy komentarz skierowany do Agustina Egurroli:

Ps. Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny…

Post Kingi Rusin skomentowało wiele osób. Jak czytamy w komentarzach:

Brawo za odważny wpis. Jak zawsze w punkt.

Zgadzam się z każdym pani słowem. Czekam na dzień, w którym Polacy przejrzą na oczy.

Pieniądz rządzi, honor, uczciwość, szacunek to towary deficytowe. Brawo Pani Kingo, szacunek.

A Wy co sądzicie o przejściu Egurroli do TVP?

WOJNA! Kinga Rusin bezceremonialnie podsumowała Małgorzatę Rozenek

Źródła: www.plotek.pl, www.pudelek.pl, gwiazdy.wp.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij