×

Taneczne show z udziałem seniorów w TVP! Jacek Kurski zapowiada nowy program

Połączenie „Tańca z gwiazdami” i „Sanatorium miłości”? Dlaczego nie. Na taki pomysł wpadła Telewizja Polska. Podczas prezentacji jesiennej ramówki Jacek Kurski pochwalił się, że widzowie TVP wkrótce zobaczą taneczne show z udziałem seniorów.

Taneczne show z udziałem seniorów

Było „Dance Dance Dance” z udziałem znanych osób i „YouCan Dance – Nowa Generacja” z udziałem utalentowanych dzieci. Teraz Jacek Kurski pochwalił się kolejnym pomysłem: wkrótce na antenie TVP zatańczą seniorzy.

24 sierpnia (w środę) odbyła się prezentacja jesiennej oferty programowej TVP. Jeśli chodzi o propozycje dla widzów, Telewizja Polska raczej niczym nie zaskoczy, a widzowie będą mogli obejrzeć głównie to, co już dobrze znają.

Nowości jest mniej, co wynika z jubileuszu 70-lecia TVP, który zajmie miejsce w październiku i listopadzie i z mundialu, który trwać będzie od końca jesieni

– wyjaśnił Jacek Kurski w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

„Shall we Dance”

Jednak prezes TVP skorzystał z okazji i pochwalił się nowością, która póki co nie zmieściła się w jesiennej ramówce.

Nie zmieściliśmy się z nim z powodu mundialu

– wyjaśnia Jacek Kurski (Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczynają się 20 listopada).

Chodzi właśnie o taneczne show, tym razem z udziałem seniorów. Na emisję programu trzeba będzie poczekać do 2023 r., prawdopodobnie do wiosny.

TVP po raz kolejny zamierza udowodnić, że życia zaczyna się po 60-tce. Uczestnicy tanecznego show będą się uczyć tańca pod okiem profesjonalistów. Ich poczynania ocenią jurorzy. Kto wcieli się w tę rolę? Kto spróbuje swoich sił na parkiecie? Tego na razie nie wiadomo. Póki co widzowie będą mogli obejrzeć drugi sezon „You Can Dance. Nowa Generacja”.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij