×

Joanna Jabłczyńka pokazała się w bikini. Zdaniem fanów mogłaby zawstydzić samą Annę Lewandowską

Lato trwa w najlepsze. W związku z tym jak co roku w sieci pojawia się sporo relacji polskich gwiazd z letnich urlopów. Podczas gdy niektóre z nich decydują się na aktywny wypoczynek w górach, inne wolą ubrać się w bikini, leżeć na plaży i delektować się słońcem. Ostatnio mogliśmy podziwiać piękne ciało Ani Lewandowskiej, która jako jedna z wielu pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Teraz czas na kolejną gwiazdę.

Szczególną uwagę internautów zwróciła fotografia Joanny Jabłczyńskiej, którą możemy zobaczyć na profilu społecznościowym gwiazdy. Pozytywnym komentarzom nie ma końca, bowiem jak się okazuje, aktora jest w rewelacyjnej formie. Joanna Jabłczyńska w bikini dosłownie zachwyca!

Joanna Jabłczyńska w bikini

Aktorka bardzo często dzieli się z fanami na portalach społecznościowych kolejnymi projektami, zdjęciami z planu, zajęciami sportowymi, ale od czasu do czasu również prywatnymi kadrami. Tak było tym razem… Gwiazda jednak podwójnie zaskoczyła fanów. Nie dość, że pochwaliła się fotografią z wakacji, to na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że na zdjęciu odsłania większą część swojego ciała, bowiem możemy zobaczyć ją w bikini.

Zachwyceni internauci

Aktorka zachwyciła swoich wiernych fanów przede wszystkim sylwetką. I choć wielu z nich doskonale wiedziało, że gwiazda prowadzi aktywny tryb życia, sporo ćwiczy i bierze udział w różnego rodzaju zawodach sportowych, chyba nikt nie spodziewał się, że może pochwalić się taką formą! Efekty są z resztą widoczne gołym okiem, o czym świadczą chociażby komentarze internautów. Jakby tego było mało, jeden z nich pozwolił sobie na porównanie do żony Roberta Lewandowskiego przyznając, że „W kategorii brzuch mogłaby zawstydzić Annę Lewandowską”.

Piękna figura
Jesteś boska
– czytamy w komentarzach

Prawda, że prezentuje się znakomicie? Spodziewaliście się takiej formy u aktorki?

Może Cię zainteresować

zamknij