×

„Nieziemsko się prezentujesz”. Koleżanki oszalały na widok Ani Lewandowskiej w bikini

Ania Lewandowska to kobieta biznesu i nie ulega ta najmniejszej wątpliwości. Zarządza kilkoma dużymi biznesami, jest trenerką fitness, ambasadorką znanych marek, a także promuje zdrowy styl życia, z czego jest znana chyba najbardziej. W związku z tym jakiś czas temu ogłosiła wyzwanie o nazwie 30 dni bez cukru, którego oczywiście wraz z fankami sama się również podjęła. Teraz udała się na zasłużony urlop na Mykonos, a zdjęciami pięknych widoków chwali się na swoim Instagramie. Na szczególną uwagę zasługuje jednak ciało Anny Lewandowskiej, którym zachwycają się nie tylko fani gwiazdy.

Ciało Anny Lewandowskiej robi furorę

Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez trenerkę fitness widzimy leżącą na skale Anię w bikini dumnie prezentującą swoje piękne ciało. Na drugim z kolei stoi tyłem, przez to mamy dokładny przegląd wysportowanej sylwetki żony Roberta Lewandowskiego.

Słońce Ty moje !☀?
Lato to najlepszy czas na ładownie „baterii słonecznych”. Po długich miesiącach chłodu starajmy się łapać jak najwiecej naturalnego światła w częstych, ale krótkich dawkach

Najwiecej korzyści z przebywania na słońcu wynika z syntezy witaminy D

Uwielbiam ten czas☀️ Dziś postawiłam na fluo bikini – kończy Anna Lewandowska pod postem reklamując bikini, w którym prezentuje się na zdjęciach

Reakcje fanów

Do zdjęć z urlopu Ani Lewandowskiej szybko odniosły się zaprzyjaźnione z nią celebrytki. Wśród komentarzy możemy znaleźć m.in. wpisy Jessici Mercedes, Pauliny Sykut, Joanny Opozda, Patrycji Kazadi, Beaty Sadowskiej, Marta Kuligowska czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Niektóre z nich pozwoliły sobie na komentarz za pomocą emotikon, które sugerowały zachwyt nad formą sportsmenki. No cóż, ciężko się nie zgodzić z tymi komentarzami.

Nieziemsko się prezentujesz??? Bogini normalnie – pisze Marta Kuligowska.

A wam jak się podoba?

Może Cię zainteresować

zamknij