×

Udostępniła zdjęcie z wypadku, aby pokazać rodzicom pewną istotną kwestię, ratującą życie dzieci

Pewna mama opublikowała w sieci szokujące zdjęcie wypadku samochodowego. Chce w ten sposób przekazać innym rodzicom bardzo ważna informację. Wpis kobiety ma na celu uzmysłowić innym kierowcom, jak istotne jest miejsce, w którym zostają posadzone małe dzieci.

Jenna Casado Rabberman prowadziła samochód, w którym jechała wraz z dwoma synami. Podczas podróży 6-latek i 2-latek siedzieli na zamontowanych na tylnych siedzeniach fotelikach.

ALAN SIMPSON

Niestety, w pewnym momencie doszło do prawdziwej tragedii. Jadący z naprzeciwka samochód z bardzo dużą prędkością uderzył w prowadzący przez świeżo upieczoną matkę pojazd. Choć z samochodu nie pozostało praktycznie nic, dzieciakom i kobiecie praktycznie nic się nie stało!

Ich życie zawdzięczam dobrze dobranym fotelikom… Nawet kiedy dzieciaki krzyczą, że jest im niewygodnie, że cisną ich pasy, miej swój rozum i pamiętaj, że robisz to dla ich bezpieczeństwa.

Wpis Jenny bardzo szybko zdobył ogromną popularność – 150 000 polubień i prawie 250 000 udostępnień!

Facebook/Jenna Casado Rabberman

Tak naprawdę dodałam ten wpis tylko dla rodziny i przyjaciół. Teraz wiem, że okazał się bardzo wartościowy dla innych osób. Mam nadzieję, że ludzie wezmą go sobie głęboko do serca… Nigdy nie wiemy, co tak naprawdę nas czeka. Mogę mieć tylko nadzieję, że nikt z Was nie znajdzie się w mojej sytuacji – dodaje Jenna.

Strach pomyśleć, co by się mogło stać, gdyby dzieci nie były posadzone w fotelikach. Bezpieczeństwo naszych pociech to podstawa, dlatego nigdy nie zapominajmy o tego typu rozwiązaniach.

Może Cię zainteresować

zamknij