×

Znana aktorka miała wypadek. W stanie krytycznym trafiła do szpitala

Znana aktorka, Anne Heche miała poważny wypadek. Do szpitala trafiła w krytycznym stanie. Nieoficjalnie mówi się, że gwiazda była pod wpływem alkoholu. Zdjęcia i nagrania z miejsca zdarzenia są przerażające.

Anne Heche miała wypadek. W jakim jest stanie?

W piątek (5 sierpnia) Anne Heche spowodowała poważny wypadek w Los Angeles. Amerykańska aktorka jadąc swoim mini cooperem uderzyła w garaż domu. Świadkowie zdarzenia bezskutecznie próbowali ją zatrzymać. Heche odjechała i chwilę później uderzyła w ścianę budynku mieszkalnego, który znajdował się obok. Samochód stanął w płomieniach. Ogień objął również dom, w który wjechała aktorka. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków.

Anne Heche trafiła do pobliskiego szpitala na oddział intensywnej terapii. Była w krytycznym stanie. Stwierdzono u niej poważne oparzenia. To cud, że aktorka przeżyła. Ogromne szczęście miała również kobieta, w której dom wjechała z dużą prędkością amerykańska aktorka.

Ma szczęście, że żyje. Trzęsła się, kiedy powiedziała mi, że właśnie była w salonie w miejscu, gdzie rozbił się samochód

— powiedział w rozmowie z Daily Mail David Manpearl, sąsiad poszkodowanej.

Według nieoficjalnych informacji, Anne Heche miała spowodować wypadek pod wpływem alkoholu.

Kim jest aktorka, która wjechała w dom w Los Angeles?

Anne Heche to amerykańska aktorka znana z takich produkcji jak „Donnie Brasco”, „Koszmar minionego lata” czy „Wybór Gracie”. Za tę ostatnią otrzymała nominację do nagrody Emmy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anne Heche (@anneheche)

W dniu wypadku, premierę miał odcinek podcastu z udziałem Heche, w którym rozmawiała o uzależnieniu od alkoholu. Aktorka przyznała w nim, że ma zły dzień…

Źródła: www.fakt.pl, www.auto-swiat.pl
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować