×

Jasnowidz o „nowej zarazie” widocznej gołym okiem. Przewidział małpią ospę?

Wojciech Glanc to jasnowidz, który regularnie dzieli się swoimi wizjami w sieci, dzięki czemu wszystko jest udokumentowane. Cofnijmy się więc w czasie. Jasnowidz o „nowej zarazie” mówił już rok temu. Jej efekty miały być widoczne gołym okiem. Czyżby przewidział małpią ospę, która ostatnio sieje postrach w całej Europie?

Jasnowidz o „nowej zarazie”

Jasnowidz Wojciech Glanc 4 czerwca 2021 roku opublikował na swoim kanale na YouTube materiał pod tytułem „Nowa zaraza?”. Według niego miała wystąpić po COVID-19. W przeciwieństwie do wspomnianego wirusa, ta miała być zauważalna gołym okiem. W jego wizji ludzie przypominali zombie. Mieli coś na twarzach i ciałach.

Nowa zaraza albo odmiana koronawirusa będzie widoczna namacalnie. (…) Widzę postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie. (…) Jakby to miało być widoczne na skórze, na twarzy

– wyjaśniał Glanc.

Czyżby już wtedy przewidział małpią ospę?

Czym jest małpia ospa?

Małpia ospa to odzwierzęca choroba wirusowa występująca zwykle w zachodniej i środkowej Afryce. Wirus rozprzestrzenia się między ludźmi poprzez kontakt z płynami ustrojowymi osoby zainfekowanej, w tym przez stosunek seksualny. Okres inkubacji trwa średnio od 7 do 14 dni, po czym zaczynają występować objawy.

Charakterystyczne objawy to gorączka, złe samopoczucie, ból głowy, osłabienie, a przede wszystkim poprzedzająca je charakterystyczna wysypka, która występuje u wszystkich chorych, w związku z czym trudno ją przeoczyć. Wysypka skórna zwykle zaczyna się na twarzy, po czym rozprzestrzenia się na resztę ciała. Zmiany wysypki przebiegają w czterech stadiach – plamkowym, grudkowym, pęcherzykowym i krostkowym. W końcowym etapie pojawiają się strupy, które ostatecznie odpadają. Choroba może pozostawić po sobie blizny i/lub obszary odbarwionej skóry.

Jackowski miał wizję o gettach. Mówił o osobach, które „nie mogą stamtąd wyjść”.

Źródła: www.youtube.com, zdrowie.radiozet.pl
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować