×

Jackowski miał wizję o gettach. Mówił o osobach, które „nie mogą stamtąd wyjść”

Najbardziej znany, polski jasnowidz po raz kolejny nie ma dla nas dobrych wieści. Tym razem Krzysztof Jackowski miał wizję o gettach. Co można przez to rozumieć? Czy ma to związek z toczącą się wojną w Ukrainie?

Jackowski miał wizję o gettach

W ostatnich dniach informowaliśmy o wizji jasnowidza, w której Krzysztof Jackowski mówił o przyszłości Polaków. Mówił wówczas, co wydarzy się pod koniec lata i ciężkich czasach dla polskiego rządu. Teraz przyszedł czas na kolejną, mrożącą krew w żyłach wizję jasnowidza. W czasie audycji na Youtube mówił racjonowanej żywności, grupowym opryskiwaniu ludzi czy o gettach, z których nie mogą wyjść ludzie.

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść

– mówił o swojej wizji Jackowski.

Jackowski miał wizję o gettach
Youtube

Czyżby wizja getta była wizją III wojny światowej? Przypomnijmy, że były praktykowane podczas II wojny światowej, kiedy ludzie ginęli w straszliwych okolicznościach.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ta straszliwa wizja nigdy nie znajdzie odzwierciedlenia w rzeczywistości, choć niewątpliwie wojna w Ukrainie już spełnia kryteria niektórych przepowiedni Jackowskiego.

Źródła: www.planeta.pl, www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij