×

Jackowski o przyszłości Polaków. Mówi, co wydarzy się pod koniec lata

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polaków. Przyszłości, która w głowie jasnowidza maluje się w ciemnych barwach. Ciężkie czasy mają czekać przede wszystkim polski rząd. Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że już wkrótce może się wydarzyć coś złego i skandalicznego.

To może być znacznie większa afera niż jakiekolwiek afery, jakie były w Polsce.

Jackowski o przyszłości Polaków

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność. Tę przyniosła mu m.in. współpraca z polską policją. Nie każdy wie, ale ma on na koncie kilka spektakularnych wizji, które doprowadziły do rozwiązania kryminalnych zagadek. Ponadto, Jackowski dał się poznać internautom ze swoich wizji dotyczących przyszłości – jego kanał na YouTube obserwuje już ponad 270 tys. użytkowników. Wiele osób wierzy w odniesienie wizji jasnowidza do rzeczywistości i zwraca się do niego ze swoimi problemami.

W jednej z ostatnich wizji Krzysztof Jackowski odniósł się do III wojny światowej i roli Polski. Tym razem jasnowidz miał wizję dotyczącą najbliższej przyszłości naszego kraju. Niestety ta nie maluje się w kolorowych barwach, a wręcz przeciwnie.

Wróżbita dostrzegł m.in. kłopoty w polskim rządzie. Uważa, że PiS końcem lata lub na początku jesieni czekają ciężkie czasy, które poprzedzi okres pozornego spokoju. Wspomniał o „większej aferze niż jakiekolwiek afery, jakie były w Polsce”. Jackowski wieszczy, że ktoś z rządu lub z rządem powiązany będzie o coś „oskarżany”.

Widzę dwóch polityków, bardziej opozycyjnych, którzy będą bardzo poważnie próbowali o coś oskarżyć albo jakąś osobę z rządu ważną, albo osoby z rządu. Będą to oskarżenia dość poważne, być może czymś poparte. Wyjdzie bardzo wielka afera, w której będzie do czynienia z Polską, z rządem lub z osobami, osobą z rządu

– wyjaśnił na nagraniu Jackowski dodając, że w wyniku całej sytuacji zamknięte mogą zostać ważne instytucje państwowe.

To może mieć związek z tą aferą – to może być znacznie większa afera niż jakiekolwiek afery, jakie były w Polsce (…) Będziemy wzywani wręcz do anarchii. Dwóch polityków kojarzy mi się, którzy zaczną coś mówić, ujawniać i to będzie aż jak trzęsienie ziemi w rządzie

– kontynuował Jackowski.

Krzysztof Jackowski: Rząd PiS-u stoi przed nie lada kłopotami

Rząd PiS-u stoi przed nie lada kłopotami. To się stanie przez dwóch polityków, którzy będą mieli na to argumenty. (…) Tak by to wyglądało jakby… będzie wręcz żądanie, aby Unia Europejska toczyła w tym kierunku śledztwo. Nie wiem, czy tak się stanie, ale to będzie takiego kalibru afera

– dodał jasnowidz.

Materiał, w którym Krzysztof Jackowski odnosi się do najbliższej przyszłości Polski i polskiego rządu, publikujemy poniżej:

Źródła: www.o2.pl, www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować