×

U boku Jarosława Kaczyńskiego pojawiła się kobieta. To dzięki niej prezes PiS odzyskuje siły

Niedawno Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg, który był niezbędny dla jego zdrowia. Prezes PiS został już wypisany do domu. Teraz przy jego boku pojawiła się kobieta, która bardzo mu pomaga.

Ciężka rehabilitacja

Przypomnijmy, że stan zdrowia prezesa wymagał reakcji służby zdrowia. Nieoficjalnie mówiło się, że jego stan się pogorszył. Chodziło o kwestie związane z poruszaniem się, dokładniej o wszczepienie endoprotezy.

Szef PiS wielokrotnie skarżył się na ból i utrudniało mu to normalne funkcjonowanie w życiu publicznym. Ostatecznie przeszedł operację, a następnie rehabilitację.

Stan zdrowia Kaczyńskiego

Pomimo zakazu informowania o stanie zdrowie prezesa, dziennikarze dotarli do pewnych informacji. Według nich, Kaczyński zażywa bardzo silne leki przeciwbólowe i uskarża się na spory ból. Nie może także pełnić swoich funkcji tak, jak robił to dotychczas.

Według informatora Super Expressu prezes ma się dobrze:

Jarosław Kaczyński czuje się dobrze, jest w dobrej formie, choć wiadomo, że operacja kolana i ciężka rehabilitacja, jaką musi przejść, trochę go irytują.

Początkowo Kaczyński przebywał w szpitalu w Otwocku. Jednak 3 grudnia został on wypisany ze szpitala i rehabilitację przechodzi w domu.

Było to osobiste życzenie szefa PiS, który tęsknił za swoim mieszkaniem i chciał się kurować właśnie w nim. Odwiedzili go już liczni goście, m.in. premier Morawiecki i szef MON Mariusz Błaszczak.

Jarosław Kaczyński ma prywatną opiekunkę

Jednymi z najciekawszych doniesień odnośnie stanu zdrowia Kaczyńskiego są bezwątpienia informacje o tajemniczej kobiecie. Według doniesień anonimowych współpracowników prezesa, w trakcie rehabilitacji pomaga mu opiekunka. Jej głównym zadaniem jest pomoc przy codziennych sprawach, a biorąc pod uwagę, że musi się on poruszać o kulach to zrozumiałe.

Co ciekawe, zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel powiedział:

 Nie sądzę, by ktokolwiek potajemnie opiekował się prezesem

[wp_quiz id=”1109″]

Prezes PiS chce być przygotowany do wyborów prezydenckich i nie zamierza łatwo odpuszczać. Bardzo zależy mu na odzyskaniu sprawności, przynajmniej w takim stopniu, aby móc funkcjonować.

To nie koniec zabiegów Jarosława Kaczyńskiego. Czeka go kolejny, ponieważ pod skalpel musi trafić również drugie kolano. Operacja odbędzie się jednak po wyborach prezydenckich

Źródła: wiadomosci.gazeta.pl, wiadomosci.gazeta.pl, wiadomosci.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com, Facebook.com

Może Cię zainteresować