×

Aż DWIE osoby wiedziały o planach Jakuba A. Na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty

Morderstwo 10-letniej Kristiny poruszyło wszystkimi. W głowie się nie mieści, jak można odebrać życie drugiemu człowiekowi. 22-latek szybko został schwytany i równie szybko przyznał się do winy. W mediach pojawiła się informacja, jakoby Jakub A. planował morderstwo od dawna i miała o tym wiedzieć dwójka osób, w tym jedna z jego otoczenia. Na jaw wyszły szokujące informacje związane z zatrzymanym mężczyzną.

Jakub A. planował morderstwo i chciał zapłacić za nie komuś 10 000 złotych. Taką propozycję otrzymał mieszkaniec Gliwic

Takie informacje podaje osoba, która przekazała tę wiedzę Gazecie Wyborczej: „Robił to za pomocą komunikatorów internetowych. Złożył mu kilka propozycji, a następnie je ponawiał”.

Jakub A. planował morderstwo

Mężczyzna, któremu Jakub A. zaoferował zlecenie zabójstwa, zgłosił sprawę na policję po ujawnieniu zabójstwa Krisitny i to właśnie dzięki jego zeznaniom udało się schwytać 22-latka

10-letnia Kristina nie żyje, a ze szczególnym okrucieństwem zaplanował to Jakub A. Dlaczego tak bardzo chciał pozbyć się dziecka? Okazuje się jednak, że o planowanym zabójstwie miał wiedzieć jeszcze ktoś z bliskiego otoczenia 22-latka. Gazeta Wyborcza informuje, że najprawdopodobniej był to znajomy podejrzanego. Rozmówca Gazety Wyborczej mówi: „Od początku chciał ją tam wywieźć i pozbawić życia”.

Prokurator Mariusz Pindera od razu odpiera zarzuty, że gdyby ci dwaj mężczyźni zachowali się inaczej, być może Kristina by żyła. Pindera mówi, że mało kto poważnie traktuje takie słowa, ponieważ ciężko uwierzyć, że ktokolwiek chciałby odebrać komuś życie.

Jakub A. planował morderstwo, spotykał się z matką Kristiny i mógł żyć z takimi myślami?!

Może Cię zainteresować

zamknij