×

Jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka? Oczekiwania były zupełnie inne!

Jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka? Fani wciąż nie mogą doczekać się zmiany miejsca pochówku piosenkarza. Powód może niektórych bardzo zaskoczyć.

Jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka?

Od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka minęły już cztery miesiące. Uroczystość pogrzebowa miała miejsce 10 kwietnia w Grotnikach i od tego czasu grób opływa w kwiaty oraz znicze. Jednakże fani wciąż czekają na odpowiedni monument, który upamiętniłbym słynnego piosenkarza oraz dałby możliwość składania wyrazu hołdu w sposób, jaki na to zasługuje.

Jednakże ten może powstać dopiero w odległym czasie. Fakt dotarł do intrygujący informacji. Obecnie wciąż nie wybrano nawet projektu pomnika. W rozmowie z tabloidem ksiądz Piotr Turek powiedział:

Projekty, które przyszły na konkurs nie podobały się ani Andrzejowi Kosmali, ani Ewie Krawczyk, a to oni zdecydują o kształcie pomnika. Wiem, że Ewie najbardziej podoba się grób ojca Krzysztofa, Januarego. Ten nagrobek z pięknego czerwonego piaskowca znajduje się na cmentarzu na Dołach w Łodzi. W związku z tą sytuacją mogę stwierdzić na pewno, że pomnik nie stanie do urodzin Krzysztofa, bo nawet nie ma jego projektu. Musimy szukać od nowa pomysłu.

Wiele osób jest rozczarowana, że nie uda się postawić pomnika Krawczykowi na jego rocznicę urodzin. Jednak wybór idealnego projektu nie jest łatwy.

Redaktorzy Faktu dotarli także do informacji, że do Kosmali zgłosili się fani, którzy chcieli ufundować odpowiedni nagrobek. Do tego wdowa po piosenkarzu rozważa możliwość umieszczenia statuy Krawczyka z mikrofonem w ręku. Sam Kosmala chciałby także ogrodzić grób. Nie wiadomo więc kiedy powstanie nagrobek w miejscu ostatniego spoczynku ukochanego przez miliony Polaków piosenkarza.

Syn pójdzie w ślady ojca?

Junior Krawczyk często gości na łamach różnych portali. W ostatnim czasie postanowił pójść drogą swego ojca i zacząć śpiewać. Po jednym z koncertów w wywiadzie powiedział:

W takim razie jestem szczęśliwy. To dla mnie bardzo pozytywne uczucie, jeśli widzę, że ludzie są szczęśliwi, że mają dobrą energię. Dostaję ją od nich i czuję się lepiej. Dla mnie, kiedy wychodzę na scenę i śpiewam, to piosenka – czy to taty, czy Elvisa Presleya, czy inna, staje się utworem, w którym chcę pokazać siebie, wykonuję ją po swojemu, tak jak ja to czuję.

Odwiedził także grób Krzysztofa Krawczyka wspólnie z partnerką. Zdjęcia z tych odwiedzin udostępnił na swoim profilu na Facebooku. Według ustaleń tabloidów kobieta ma na imię Katarzyna i jest związana ze Stowarzyszeniem Studio Integracji i działająca w łódzkim Domu Kultury.

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij