×

Jak obecnie wygląda „Chłopak do wzięcia”? Alex zmienił się nie do poznania!

Jak obecnie wygląda „Chłopak do wzięcia”? Alex, a właściwie Maciej Kozłowski, swój udział w programie Polsatu rozpoczynał jako 32-latek, który razem z bratem bliźniakiem szukał swojej drugiej połówki. Poszukiwania nadal trwają, ale dziś Maciej jest już Alexandrą, która znów przeszła niesamowitą metamorfozę.

Jak obecnie wygląda „Chłopak do wzięcia”?

Maciej Kozłowski pojawił się w popularnym programie Polsatu „Chłopaki do wzięcia”, gdy razem z bratem bliźniakiem szukał szczęścia w miłości. Adam strofował brata, mówiąc mu, że ubiera się i maluje jak kobieta. Niejednokrotnie zwracał mu uwagę na to, że ludzie przyglądają mu się na ulicy, właśnie ze względu na jego ekstrawagancki wygląd. Ale Maciek odpierał zarzuty i utrzymywał, że chce znaleźć kobietę. Jednocześnie sam coraz bardziej się do niej upodabniał.

Dziś Maciek jest już po metamorfozie, która całkowicie odmieniła jego życie. Oficjalnie stał się Alexandrą, a jego przemianę zaakceptował również brat bliźniak. Po delikatnych zmianach, jak wprowadzenie makijażu i damskich ubrań, przyszła kolej na bardziej radykalne kroki.

Alexandra nie ukrywa, że dużo wysiłku oraz pieniędzy wkłada w to, jak wygląda. Przeszła terapię hormonalną, regularnie chwali się w mediach społecznościowych zabiegami w gabinetach medycyny estetycznej. Alex ma już za sobą m.in. laser frakcyjny czoła, bruzd wargowo-nosowych, okolic oczu oraz powiększenie ust kwasem hialuronowym.

Zmieniła kolor włosów na platynowy blond, zdecydowała się na grzywkę i stała się fanką kobiecych, kwiecistych sukienek.

Minus 40 kilogramów

Droga, którą przeszła Alexandra do tej pory, była długa i wyboista. Złośliwi nieustannie wytykali Alexandrze jej wagę i fakt, że po terapii hormonalnej przybyło jej sporo kilogramów. Krytykowali także efekty zabiegów medycyny estetycznej. Celebrytka zapowiadała, że jej przemiana się nie skończyła i wkrótce wszyscy będą mogli zobaczyć ją w nowej odsłonie. I słowa dotrzymała.

Alexandra zruciła aż 40 kilogramów! Wygląda nie tylko szczupło, ale i znacznie młodziej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Czy to zasługa chirurga plastycznego?

Celebrytka znana z „Chłopaków do wzięcia” twierdzi, że swój nowy wygląd zawdzięcza „eliksirowi życia”, który regularnie stosuje. Alexandra podała nawet na Facebooku, co konkretnie przyjmuje. Czy to faktycznie „elixir vitae”? Tego nie wiemy, ale musimy przyznać, że efekty najnowszej metamorfozy Alexandry są spektakularne.

Widać, że Alex świetnie się czuje w takim wydaniu, a na jej twarzy pojawił się znowu uśmiech.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij