×

Jak makijaż może zmienić kobietę? Te metamorfozy robią furorę w sieci

Jak makijaż może zmienić kobietę? Patrząc na te oszałamiające metamorfozy, aż trudno uwierzyć, że odpowiedni makijaż i fryzura może tak wiele zmienić. Czy są to zmiany na lepsze? Tak, o ile sprawiają, że na twarzy kobiety znów pojawia się szeroki uśmiech.

Jak makijaż może zmienić kobietę?

W wielu bajkach, filmach i programach „brzydkie kaczątko” przemienia się w pięknego łabędzia. Patrzymy na te spektakularne metamorfozy i marzymy o tym, by również poczuć się lepiej w swojej skórze. Nie chodzi tylko o sam wygląd, a o zmiany, które zachodzą w głowie, gdy kobieta czuje się atrakcyjna i zadbana. Wtedy na twarzy szybko pojawia się uśmiech.

Żyjemy w czasach, w których to social media dyktują nam standardy piękna. Chociaż dużo się mówi o ciałopozytywności, tak naprawdę jest to wciąż mit. W modzie jest sztuczność i duża ingerencja we własną urodę. Influencerki lansują pewne kanony piękna, z którymi trudno nam się mierzyć. W rezultacie wiele kobiet zmaga się z niskim poczuciem własnej wartości i kompleksami. Problem dotyczy kobiet w każdym wieku.

Mówi się, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Można też dodać, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko tacy, którzy nie wiedzą, jak wydobyć z siebie to, co najlepsze. Czasem niewiele trzeba, by przejść oszałamiającą metamorfozę. Odpowiedni makijaż i fryzura mogą zdziałać cuda. Widać to na krótkich nagraniach, udostępnionych w sieci.

„Moc makijażu”

Czy można przejść spektakularną przemianę, nie odwiedzając gabinetu chirurga plastycznego? Te kobiety odpowiedziałyby, że tak. Pewnie wielu krytyków stwierdzi, że kobiety na nagraniach wykonują zdecydowanie za mocny makijaż. Widać jednak, że dzięki niemu czują się pewniej.

Makijaż może zakryć niedoskonałości, odmłodzić, wydobyć to, co piękne. Oczywiście pod warunkiem, że wiemy, w jaki sposób go wykonać. W połączeniu z właściwą fryzurą i ubiorem, można osiągnąć zadziwiające efekty. Kevin Freshwater był w szoku, gdy oglądał kolejne metamorfozy. Zresztą zobaczcie sami…

Fotografie: Facebook.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij