×

Jak Lara Gessler dowiedziała się o ciąży? Szczere wyznanie córki restauratorki

W tym roku w polskim show-biznesie nadeszła pora na prawdziwy baby boom. Córka Magdy Gessler dość długo trzymała w tajemnicy informację o ciąży. Nawet rodzina celebrytki dowiedziała się o jej stanie błogosławionym dopiero pod koniec trzeciego miesiąca. A jak Lara Gessler dowiedziała się o ciąży?

„Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonka”

Córka znanej restauratorki zdecydowanie stawia na szczerość. Nie tylko chętnie eksponuje swój ciążowy brzuszek, ale i szczerze odpowiada na pytania dotyczące ciąży, zarówno od fanek, jak i mediów.

Niedawno Lara przyznała, że nie ochrzci dziecka, ponieważ ani ona, ani jej partner nie są katolikami. Jej szczerość wzbudziła wśród komentatorów spore kontrowersje, od pochwał po mocną krytykę. Jednak Lara nie przejmuje się społeczną presją.

Bardziej martwi ją fakt, w jaki sposób traktowane są kobiety w ciąży.

Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonka. Zdarzyło mi się to dopiero dwa razy. Chyba powinnam zacząć sapać

– napisała niedawno na InstaStories.

Przyszła mama postanowiła również, że chętnie podzieli się z fankami szczegółami na temat przebiegu ciąży. Gessler zaproponowała fanom, by zadawali jej pytania na Instagramie.

Jak Lara Gessler dowiedziała się o ciąży?

Jedna z internautek zapytała Larę o to, w jaki sposób dowiedziała się, że jest w ciąży. Odpowiedź przyszłej mamy jest dość zaskakująca, ponieważ Gessler wyznała, że… zdziwił ją brak apetytu na wino.

Dowiedziałam się w szóstym, siódmym tygodniu. A co z objawami? Nie miałam absolutnie ochoty na wino – to jest pierwsza rzecz. A druga rzecz, to miałam bardzo dużą ochotę na świeże soki z pomarańczy i kiwi. U mnie to tak wyglądało

— poinformowała.

Dzięki szczerości celebrytki, dowiedzieliśmy się, że wybrała już imię dla swojego dziecka. A także, że jak dotąd w ciąży przytyła 10 kilogramów. A czy celebrytka przejmuje się komentarzami na swój temat?

Ludzie oceniają swoją wizję mojej osoby, a nie mnie. Ja się trzymam tego, w co wierzę i nie mam alternatywnych osobowości, żeby wszystkich zadowolić. Hejt będzie zawsze, kimkolwiek jesteś – komuś będzie to nie pasować

— powiedziała Lara.

Trzeba przyznać, że to postawa godna naśladowania. Wygląda na to, że Lara nie lubi kompromisów i przypomina sławną mamę nie tylko z wyglądu, ale i charakteru.

Źródła: www.pudelek.pl, www.se.pl, Popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować