×

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko! Osoba z jej otoczenia zdradziła płeć

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko! Ona i jej mąż Stanisław Cudny powitali na świecie drugiego potomka. Obje nie posiadają się ze szczęścia. Osoba z najbliższego otoczenia córki Donalda Tuska potwierdziła tę informację, a także ujawniła płeć maluszka!

Kasia Tusk doskonale odnajduje się w roli mamy

Katarzyna Tusk oraz jej mąż Stanisław Cudny trzy lata temu powitali na świecie pierwsze dziecko. Była to córeczka, której nadali imię Liliana. Znana blogerka nie robiła wówczas zbyt wielkiego zamieszania wokół swojej osoby i ciąży. Raczej starała się celebrować te chwile w cieniu i wśród najbliższych.

Co więcej, wciąż unika mediów i stara się chronić swoją pierworodną córeczkę. Rzadko też komentuje swoje rodzicielstwo dla opinii publicznej. Jednak dla polskiej edycji magazynu Vogue zrobiła wyjątek. Zdradziła, że naprawdę dobrze czuje się w roli mamy:

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Z mojego punktu widzenia jest fajniej.

Bezsprzecznie słowa te wskazywały, że jej córeczka może już w najbliższym czasie spodziewać się rodzeństwa.

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko
Instagram

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko!

Tym razem informacja o drugiej ciąży Kasi Tusk pojawiła się w mediach jeszcze później. Blogerka bardzo unikała chwalenia się ciążowym brzuszkiem. Jednak ostatecznie jej mały sekrecik ujrzał światło dzienne i to za sprawą jej teściowej. Mama Stanisława Cudnego w rozmowie z mediami potwierdziła, że już wkrótce na świecie pojawi się jej kolejne wnuczątko.

To właśnie wtedy Kasia Tusk przestała zupełnie ukrywać ciążowy brzuszek i zamieściła na Instagramie fotografie z urlopu w Toskanii. Z nich bardzo jasno wynikało, że ich druga pociecha przyjdzie na świat już lada moment.

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko
Instagram

Teraz media obiegła informacja, że Kasia Tusk już urodziła po raz drugi. Osoba z jej najbliższego otoczenia w rozmowie z Super Expressem zdradziła nawet płeć dziecka! Kasia Tusk i Stanisław Cudny mają drugą córeczkę!

To dziewczynka. Wszystko dobrze się udało

Gratulujemy!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij