×

Córka Kowalewskiego w ciąży! Gwiazda znana z serialu „Pułapka” nie kryje radości

Córka Kowalewskiego w ciąży! Marianna Gierszewska i jej mąż podzielili się radosną informacją na Instagramie. Pamiętacie Franka z serialu „Lokatorzy”? Choć trudno w to uwierzyć, zostanie dziadkiem!

Kim jest Marianna Gierszewska?

Marianna ma 25 lat i poszła w ślady taty. Młoda aktorka zdobyła popularność dzięki roli w serialu TVN „Pułapka”, gdzie wcielała się w postać licealistki Ewy Turaj i zagrała u boku Agaty Kuleszy.

Marianna bardzo przypomina tatę. Jest nim Maciej Kowalewski. Przed laty aktor wcielił się w postać Franka w serialu „Lokatorzy” i podbił serca widzów.

Również mama Marianny jest aktorką. Edytę Torhan widzowie znają z serialu „M jak miłość”.

Córka Kowalewskiego w ciąży

Młoda aktorka w październiku ubiegłego roku wyszła za mąż za… aktora Miłosza Gierszała. Teraz para spodziewa się dziecka. Radosnymi wieściami Marianna podzieliła się na Instagramie, gdzie zamieściła poruszający wpis…

2 + 1… i jeszcze psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się, jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. Latem tego roku zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę

– napisała.

Marianna dodała również zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości: para jest z sobą bardzo szczęśliwa!

Pod postem zaroiło się od gratulacji. I my się do nich dołączamy i życzymy jeszcze więcej miłości i radości!

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować