×

Lara Gessler nie ochrzci dziecka. Powód, jaki podała rozsierdził internautów

Lara Gessler nie ochrzci dziecka. Celebrytka i jej partner najwyraźniej pójdą w ślady Majdanów. Dlaczego podjęli taką decyzję?

Pierwsze dziecko Lary Gessler

Pod koniec kwietnia córka Magdy Gessler ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Od tamtej pory młoda restauratorka chętnie dzieli się zdjęciami, na których widać jej ciążowe krągłości. Jakiś czas temu ujawniła nawet informację o płci dziecka.

Pierwsze dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga ma przyjść na świat na przełomie września i października. Im bliżej rozwiązania, tym o planach macierzyńskich celebrytki wiemy coraz więcej. W najnowszym wywiadzie dla serwisu Pudelek oznajmiła, że nie zamierza chrzcić swojego dziecka.

Lara Gessler nie ochrzci dziecka

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zapowiedzieli, że nie będą chrzcić swojego syna Henryka. Decyzja ta wywołała wiele kontrowersji, a kanały społecznościowe celebrytów zostały zalane negatywnymi komentarzami.

Teraz okazuje się, że podobną decyzję podjęła również Lara Gessler i jej partner. W wywiadzie dla Pudelka przyszła mama powiedziała, dlaczego ich dziecko nie zostanie ochrzczone:

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne.

Co więcej, w rozmowie z Party młoda restauratorka wyznała, że nie planuje wyprawiać także „baby shower”.

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać „męskiego opijania” albo „kobiecego wieczorku”. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Ta decyzja również nie spotkała się z przychylnością ze strony niektórych obserwatorów. W komentarzach padają słowa o tym, że współcześnie „modnie jest być niewierzącym”. Jak czytamy:

Bo młodzi myślą ze są nie śmiertelni, ale jak trwoga to do Boga a nie raz jest za późno myślę, że warto się zastanowić podejmując takie decyzje.

A Wy co sądzicie o chrzcinach i baby shower?

Źródła: www.pudelek.pl, www.ofeminin.pl, natemat.pl, www.gala.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij