×

Jak dziś wyglądają dzieci Angeliny Jolie? Ostatnio zmieniły się nie do poznania!

Jak dziś wyglądają dzieci Angeliny Jolie? Patrząc na zdjęcia przedstawiające pociechy aktorki i Brada Pitta trudno uwierzyć, że część z nich to dziś dorośli ludzie. Czas mija tak szybko!

Jak dziś wyglądają dzieci Angeliny Jolie?

Angelina Jolie od lat uchodzi za gwiazdę najbardziej zaangażowaną w walkę z głodem i ubóstwem na świecie. Niejednokrotnie udowadniała, że los potrzebujących nie jest jej obojętny. W marcu tego roku przekazała nawet milion dolarów na głodujące z powodu epidemii dzieci.

Aktorka sporą część swojego życia poświęciła opiece nad sierotami. Angelina Jolie i Brad Pitt wychowywali wspólnie swoje dzieci tak, aby te nie odczuwały, że są celebrytami. Starali się chronić ich prywatność, dlatego cała gromadka uczyła się w domu. Dzieci Jolie i Pitta nie posiadały również kont w mediach społecznościowych. Czas biegnie nieubłaganie i zdjęcia Angeliny Jolie noszącej na rękach kilkuletnie dzieci to zdecydowanie odległa przeszłość. Jak teraz wyglądają?

#1 Maddox Chivan

Swoje pierwsze dziecko Jolie adoptowała z sierocińca w Battambang w Kambodży w 2002 roku. Maddox miał wówczas zaledwie 7 miesięcy. 4 lata później, gdy oficjalnie został także dzieckiem Brada Pitta, zmienił nazwisko z „Jolie” na „Jolie-Pitt”. Dziś ma już 18 lat. W zeszłym roku rozpoczął studia na Uniwersytecie Yonsei w Seulu w Korei Południowej.

#2 Zahara Marley

Zahara została adoptowana przez Jolie z sierocińca w Addis Abebie w Etiopii w 2005 roku. Miała wtedy 6 miesięcy. Chociaż ma dopiero 15 lat, to miała już okazję wystąpić w kilku filmach. Jej największym marzeniem jest zostać supermodelką.

#3 Pax Thien

Jolie adoptowała 3-letniego Paxa w 2007 roku z sierocińca w Ho Chi Minh City w Wietnamie. Dziś chłopiec ma 16 lat. Interesuje się fotografią. Miał okazję wystąpić w filmie „Maleficent”.

#4 Knox Léon i Vivienne Marcheline

W 2008 roku Jolie urodziła bliźnięta – syna Knoxa i córkę Vivienne. Dzieci przyszły na świat w nadmorskim szpitalu w Nicei we Francji. Mają teraz 11 lat i podobnie jak ich rodzeństwo, wystąpili już w kilku filmach.

#5 Shiloh Nouvel

Aby powitać swoje pierwsze biologiczne dziecko, Jolie i Pitt udali się do Namibii, gdzie Jolie urodziła córkę. Shiloh przyszła na świat 14 lat temu w Swakopmund. Ze względu na wygląd upodabniający ją do chłopca, jest już uważana za idolkę środowiska LGBTQ+.

Po urodzeniu trójki dzieci, ze względu na spore ryzyko zachorowania na raka piersi, aktorka zdecydowała się na prewencyjne usunięcie piersi oraz jajników. W rodzinie Jolie było bowiem wiele przypadków nowotworów.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter, Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować