×

Najbardziej kontrowersyjna postać „Big Brothera” ma już 41 lat. Jak dziś wygląda Frytka?

Ponad 18 lat temu w Polsce po raz pierwszy wyemitowano program „Big Brother”. To był dość znaczący krok dla telewizji w naszym kraju, ponieważ do tej pory nikt jeszcze nie zdecydował się na to, aby umieścić kilkanaście osób w domu pod obstrzałem kamer. Były emocje, miłość i nienawiść. Ale dopiero w trzecim sezonie pierwszy raz widzowie byli świadkami zbliżeń, które zdaniem wielu przekraczały granice dobrego smaku. Bohaterką tychże uniesień była „Frytka”. Niegdyś szalona i wyzwolona, a dziś wierząca matka i autorka książki. Jak dziś wygląda Maja Frykowska?

Start w świat show-biznes nie był łatwy

Frytka musiała sporo przejść zanim zrozumiała, co jest dla niej naprawdę ważne. Imprezy, alkohol i narkotyki – sama w wielu wywiadach zwierzała się, że żyła tak, jakby jutra miało nie być. Wtedy jeszcze miała na imię Agnieszka – dziś stoi przed nami Maja. Skąd taka zmiana? 41-latka uznała, że chce odciąć się od wizerunku rozwiązłej i naiwnej dziewczyny, który dziś jest jej całkowicie obcy.

Frytka w Big Brotherze

Big Brother

Demony i wiara w Boga

Po wyjściu z programu starała się bronić tezy, że „wszystko jest dla ludzi” i tylko ludzie „sztywni” nie umieją się bawić. Większość z nas pamięta jej występ w programie Wojciecha Cejrowskiego, w którym niestety nie wypadła zbyt dobrze. Po tym nagle słuch o niej zaginął. Pojawiła się po kilku latach z deklaracją, że zmieniła życie, a to, co się działo na oczach całej Polski, jej zdaniem było opętaniem przez diabła.

Jak dziś wygląda Maja Frykowska?

Przede wszystkim zmieniła się wewnętrznie. Napisała książkę „Pokonaj siebie”, w której dzieli się swoimi przeżyciami, ale i smaczkami z „Big Brothera”. Wyznała wówczas, że do współżycia z jej udziałem w domu Wielkiego Brata nie doszło. Ponadto szeroko opisała swoją przemianę i tym samym zachęca ludzi do tego samego.

Dziś Maja Frykowska to przede wszystkim aktorka i działaczka

Oddaje się tylko projektom, które w jej odczuciu coś znaczą i mają pewne przesłanie. Nie chce utożsamiać się z czymś, co nie będzie zgodne z jej sumieniem.

Kochani, jak wiecie, od dłuższego czasu nie pojawiałam się w mediach. Postanowiłam teraz wziąć udział w pokazie mody♻️Moda na Recykling na jubileusz akcji „Sprzątanie Świata”? Zdecydowałam się na udział w tym pokazie, ponieważ przyglądam się temu, co dzieje się z naszą piękną planetą, a tak naprawdę co my jej robimy. W związku z tym postanowiłam, że będę angażować się w tego typu akcje, aby chociaż w małym stopniu zwrócić uwagę na problem, który dotyczy nas wszystkich.

Szczerze, to nie wiem, czy jesteśmy w stanie zatrzymać ten kryzys, który sami sobie zgotowaliśmy, ale być może takie działania sprawią, że zmienią się nasze wartości i otworzymy nasze serca na piękno tego świata. ?1 Sam 16:7 „(…) Bóg patrzy inaczej niż człowiek. Człowiek patrzy na to, co ma przed oczami, Pan patrzy na serce”

Przemiana, o której chce mówić głośno

Kilka miesięcy temu w studio „Dzień Dobry TVN” Maja starała się opowiedzieć o tym, przez co przeszła i jak wyglądała jej droga.

Dziś to zupełnie inna kobieta, która nie ma związku ze skandalistką sprzed lat

W czasie krótkiego wywiadu, którego udziela przy okazji pokazu „Moda na Recykling” w rozmowie z Pudelek.pl, powiedziała, że nie ogląda „Big Brothera” i ten temat już od dawna jej nie dotyczy.

Pamiętacie Frytkę?

Wierzycie, że człowiek może się zmienić tak diametralnie?

Czy Maja się zmieniła z wyglądu?

Może Cię zainteresować

zamknij