Kategorie GwiazdyNewsyPolskaPolskaShowbiznes

Najbardziej kontrowersyjna postać „Big Brothera” ma już 41 lat. Jak dziś wygląda Frytka?

Ponad 18 lat temu w Polsce po raz pierwszy wyemitowano program „Big Brother”. To był dość znaczący krok dla telewizji w naszym kraju, ponieważ do tej pory nikt jeszcze nie zdecydował się na to, aby umieścić kilkanaście osób w domu pod obstrzałem kamer. Były emocje, miłość i nienawiść. Ale dopiero w trzecim sezonie pierwszy raz widzowie byli świadkami zbliżeń, które zdaniem wielu przekraczały granice dobrego smaku. Bohaterką tychże uniesień była „Frytka”. Niegdyś szalona i wyzwolona, a dziś wierząca matka i autorka książki. Jak dziś wygląda Maja Frykowska?

Start w świat show-biznes nie był łatwy

Frytka musiała sporo przejść zanim zrozumiała, co jest dla niej naprawdę ważne. Imprezy, alkohol i narkotyki – sama w wielu wywiadach zwierzała się, że żyła tak, jakby jutra miało nie być. Wtedy jeszcze miała na imię Agnieszka – dziś stoi przed nami Maja. Skąd taka zmiana? 41-latka uznała, że chce odciąć się od wizerunku rozwiązłej i naiwnej dziewczyny, który dziś jest jej całkowicie obcy.

Frytka w Big Brotherze
Big Brother

Demony i wiara w Boga

Po wyjściu z programu starała się bronić tezy, że „wszystko jest dla ludzi” i tylko ludzie „sztywni” nie umieją się bawić. Większość z nas pamięta jej występ w programie Wojciecha Cejrowskiego, w którym niestety nie wypadła zbyt dobrze. Po tym nagle słuch o niej zaginął. Pojawiła się po kilku latach z deklaracją, że zmieniła życie, a to, co się działo na oczach całej Polski, jej zdaniem było opętaniem przez diabła.

Frytka
YouTube

Jak dziś wygląda Maja Frykowska?

Przede wszystkim zmieniła się wewnętrznie. Napisała książkę „Pokonaj siebie”, w której dzieli się swoimi przeżyciami, ale i smaczkami z „Big Brothera”. Wyznała wówczas, że do współżycia z jej udziałem w domu Wielkiego Brata nie doszło. Ponadto szeroko opisała swoją przemianę i tym samym zachęca ludzi do tego samego.

Agnieszka "Frytka" Frykowska
YouTube

Dziś Maja Frykowska to przede wszystkim aktorka i działaczka

Oddaje się tylko projektom, które w jej odczuciu coś znaczą i mają pewne przesłanie. Nie chce utożsamiać się z czymś, co nie będzie zgodne z jej sumieniem.

Kochani, jak wiecie, od dłuższego czasu nie pojawiałam się w mediach. Postanowiłam teraz wziąć udział w pokazie mody♻️Moda na Recykling na jubileusz akcji „Sprzątanie Świata”🌏 Zdecydowałam się na udział w tym pokazie, ponieważ przyglądam się temu, co dzieje się z naszą piękną planetą, a tak naprawdę co my jej robimy. W związku z tym postanowiłam, że będę angażować się w tego typu akcje, aby chociaż w małym stopniu zwrócić uwagę na problem, który dotyczy nas wszystkich.

Szczerze, to nie wiem, czy jesteśmy w stanie zatrzymać ten kryzys, który sami sobie zgotowaliśmy, ale być może takie działania sprawią, że zmienią się nasze wartości i otworzymy nasze serca na piękno tego świata. 🌱1 Sam 16:7 „(…) Bóg patrzy inaczej niż człowiek. Człowiek patrzy na to, co ma przed oczami, Pan patrzy na serce”

przemiana uczestniczki Big Brothera
Instagram

Przemiana, o której chce mówić głośno

Kilka miesięcy temu w studio „Dzień Dobry TVN” Maja starała się opowiedzieć o tym, przez co przeszła i jak wyglądała jej droga.

Dziś to zupełnie inna kobieta, która nie ma związku ze skandalistką sprzed lat

W czasie krótkiego wywiadu, którego udziela przy okazji pokazu „Moda na Recykling” w rozmowie z Pudelek.pl, powiedziała, że nie ogląda „Big Brothera” i ten temat już od dawna jej nie dotyczy.

Jak dziś wygląda Maja Frykowska
Instagram

Pamiętacie Frytkę?

Jak dziś wygląda Maja Frykowska
Instagram

Wierzycie, że człowiek może się zmienić tak diametralnie?

Jak dziś wygląda Maja Frykowska
Instagram

Czy Maja się zmieniła z wyglądu?