×

Jadzia 11 lat temu zwróciła na siebie uwagę w programie Duże Dzieci. Dziś jest już młodą kobietą

Pamiętacie uroczą Jadzię z programu „Duże Dzieci”, w którym to maluchy wykazywały się dużą rezolutnością w odpowiadaniu na ciężkie pytania? Tej dziewczynki chyba nie da się zapomnieć, prawda? ??

Aż nie chce się wierzyć, że ten format w telewizji emitowany był 11 lat temu! 9-letnia wówczas Jadzia dziś już jest młodą kobietą

Program był strzałem w dziesiątkę. Zbierał przed telewizorami całe rodziny, które z chęcią oglądały to, jak dzieciaki radziły sobie w zderzeniu z dorosłymi. Prym wśród nich wiodła Jadzia, której odpowiedzi przeszły do historii.

Wojciech Mann jako prowadzący program starał się kierować dziećmi tak, aby odpowiedzi wywoływały uśmiech wśród oglądających i można śmiało powiedzieć, że cel osiągnięto ?

Jadzi miała zaledwie 9 lat, gdy program święcił triumfy. Najprawdopodobniej to właśnie wtedy ktoś ją wypatrzył, ponieważ na tej produkcji jej medialne życie się nie zakończyło. Wystąpiła w jednym z odcinków „Jak oni śpiewają”, była członkiem jury w „Gwiezdnym cyrku”, uczestniczyła w programach śniadaniowych oraz w filmie Janusza Kamińskiego „Hania”.

Dziś Jadzia jest młodą kobietą, w zeszłym roku zdawała maturę

Może Cię zainteresować

zamknij