×

Jackowski ujawnił przerażającą wizję. „Coś przedostanie się do powietrza”

Krzysztof Jackowski ujawnił przerażającą wizję na temat obecnych i nadchodzących wydarzeń. Jasnowidz mówił m.in. o Afganistanie i o „czymś, co przedostatnie się do powietrza”. O tym będzie mówił cały świat!

Sytuacja w Afganistanie

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa. Od dłuższego już czasu prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie zyskuje coraz liczniejsze grono odbiorców – obecnie ma ponad 228 tysięcy subskrybentów. Podczas częstych transmisji na żywo Jackowski dzieli się z widzami swoimi przepowiedniami. Jakiś czas temu zapowiedział nowe obostrzenia związane z czwartą falą koronawirusa. Ostatnio jednak jego wizja była bardziej przerażająca…

Tym razem jasnowidz nawiązał do sytuacji w Afganistanie, która odbiła się szerokim echem na świecie. Przypomnijmy, że w połowie sierpnia po wielu latach wojny talibowie ponownie przejęli władzę w tym kraju. Przerażeni Afgańczycy, którzy obawiają się nowych rządów, zaczęli masowo uciekać ze swoich domów. W pierwszej kolejności ewakuował się prezydent Aszraf Ghani, pozostawiając swój kraj samemu sobie.

Jackowski podkreślił, że wizje, które od kilku dni do niego przychodzą, pojawiają się samoistnie. To jest, jego zdaniem, niezwykle istotny znak:

Odnoszę wrażenie, że bardzo wiele rzeczy, które dzieją się na świecie, to jest fikcja. Nie to, że to się nie dzieje, tylko nam jest podawany inny przebieg zdarzeń. Mówię o Afganistanie. Bardzo szybka decyzja, by kraje, które pilnowały tam porządku, się wycofały, co nastąpiło wręcz bez przygotowania, bardzo szybkie przejęcie władzy, wręcz oddanie państwa Talibom – szybciej chyba by się nie dało przejąć Afganistanu. Wygląda to dziwnie.

Wizjoner zabrał również głos w sprawie sytuacji na polskiej granicy:

Dziwnie też wygląda to, że raptem są prowokacje na granicy polskiej, litewskiej, niby z Białorusi uchodźcy (…), jest uszczelnienie granicy, obstawienie wojskiem (…) Nie tak dawno mówiłem Wam, że widzę wojska przy granicy. One tam już stoją. To bardzo niepokojące samoistne poczucia, które są czymś bardzo ważnym.

Jackowski ujawnił przerażającą wizję
YouTube

Jackowski ujawnił przerażającą wizję

Jasnowidz opowiedział też o niepokojącym sygnale, które pojawił się u niego podczas jazdy samochodem. Zapowiedział, że do powietrza przedostanie się coś szkodliwego dla ludzi. Jest pewien, że o tym będzie mówić cały świat:

Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne, ale na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będą o tym mówili i będą się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery, które będzie mogła zagrażać ludziom w sposób bardzo dotkliwy. Po jakimś czasie dotarło do mnie, że to tak, jakby ktoś celowo otworzył jakieś zbiorniki, coś, co jest w ziemi. To będzie wyglądało jak sabotaż, jak celowe działania. To będzie bardzo groźne.

Według niego, substancja ta będzie wypuszczona z jakichś zbiorników:

Kojarzą mi się żółte pojemniki z jakimiś czarnymi „iksami”, jakimiś symbolami, żółte pojemniki – tak mi się to kojarzy.

Źródła: www.o2.pl, www.radiozet.pl, youtu.be
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij