×

Jackowski o roku 2022! Jego zdaniem 3 polskie miasta będą w tragicznej sytuacji

Jackowski o roku 2022! Jak co roku o tej porze zastanawiamy się nad tym, co przyniesie kolejne 365 dni. Tym razem nie jest inaczej. Można rzec, że nawet myślimy o tym jeszcze intensywniej. Wszystko ze względu na szalejącą w najlepsze pandemię i niepewną sytuację polityczną na świecie. Niestety nasz największy jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości.

Nieciekawa sytuacja w trzech polskich miastach

Co według Krzysztofa Jackowskiego czeka nas w roku 2022? Nic dobrego. Jasnowidz ostrzega, że pandemia wcale nie ustąpi, a wręcz przeciwnie. Co więcej, w związku z nią politycy wprowadzą bardzo dziwne przepisy. Wśród nich znajdzie się zapis o obowiązkowych szczepieniach.

Jackowski ostrzega, że w najgorszej sytuacji w przyszłym roku znajdą się szczególnie mieszkańcy trzech polskich miast. Są to: Wrocław, Łódź oraz Gdańsk. Zaznacza też, że w swojej wizji widział pogrzeb kogoś bardzo ważnego i konflikty zbrojne. Jeden z nich będzie miał miejsce naprawdę blisko naszych granic. Co najbardziej przerażające, według jego słów nasz kraj ma zostać narażony na częściową utratę suwerenności.

Jackowski o roku 2022!

Słowa Krzysztofa Jackowskiego o zbliżającym się roku są przerażające. Sami przeczytajcie:

Rok 2022 będzie rokiem, który pod wieloma względami będzie brutalny dla nas wszystkich. Będzie rokiem konfrontacji militarnej. Do takiej konfrontacji może dojść w każdej chwili. Konfrontacja zbrojna miała odbyć się wcześniej, ale została odroczona.

W tym, co się będzie działo, czyli w konflikcie, który się zacznie, Polska będzie uczestniczyła, ale nic nie będzie się działo. Zrobi się taki dziwny układ, że Polska będzie podzielona na trzy części. W jednej części będzie wojsko – nie nasze.

To nie będą wrogie wojska, które będą, ale będą napływać z powodu jakiegoś napięcia. Południowa część Polski będzie zagęszczona wojskiem, a potem, jak już sytuacja opadnie i nic się nie wydarzy, to to wojsko będzie stacjonowało. Czyżby była to jedna z tych klamer? To będzie takie rozmydlenie Polski. Taktyczne postępowanie, które będzie ściśle względem naszego kraju.

Źródła: www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij