×

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradził, co nas czeka w sierpniu

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję na sierpień. Poruszył temat czwartej fali pandemii koronawirusa w naszym kraju. Kiedy się rozpocznie?

Jackowski miał przerażającą wizję na sierpień

Jasnowidz z Człuchowa jest autorytetem dla tysięcy osób, śledzących jego transmisje, które prowadzi na żywo na swoim kanale w serwisie YouTube. W swoich wizjach jasnowidz dotyka ważnych tematów, związanych z codziennością każdego z nas.

Tym razem Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie czwartej fali pandemii koronawirusa. Zdaniem wizjonera, koronawirus nie osłabnie, wręcz przeciwnie – czwarta fala ma być bardzo groźna. Kiedy się rozpocznie? Według Krzysztofa Jackowskiego nie zostało nam zbyt wiele czasu.

Zapowiadałem czwartą falę już na początku roku – że w lipcu już na ten temat będzie się dużo mówiło, a w sierpniu się zacznie. Dużo na to logicznie wskazuje […] Jaka ona będzie? (…) Będzie na pewno inaczej, niż było dotychczas. Niektóre tylko rzeczy będą podobne, to będzie bardziej zorganizowane, bardziej ułożone i bardziej konkretne niż to, co było, niż poprzednie trzy fale […] Zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Powiem to słowo – kompromitacja. I nie chodzi tu o Polskę. W trakcie czwartej fali może dojść do jakiejś kompromitacji. Coś nie tak jest, coś nie tak poszło. Pamiętajcie to słowo, że w trakcie czwartej fali nastąpi kompromitacja, która może mieć wydźwięk na cały świat

– mówił wizjoner podczas transmisji na żywo.

Jackowski straszy niezaszczepionych

Po raz kolejny w swoich wizjach Krzysztof Jackowski straszy powrotem restrykcji i błyskawicznym wzrostem zakażeń.

(…) czwarta fala zacznie się bardzo szybko rozprzestrzeniać. (…) Wzrost zachorowań będzie błyskawiczny. W drugiej połowie sierpnia zacznie się „mała fala”, która nie opadnie już, ale będzie małą falą. Będzie się mówiło, że to jest w miarę bezpieczna fala. Ta „mała fala” potrwa do połowy września i wtedy zaczną być nagłe wzrosty. Mam odczucie, że na tę falę nałoży się druga fala, czyli przyjdzie coś jeszcze innego […] Gdy po małej fali przyjdzie nagły wzrost, obostrzenia zaczną być bardzo poważne i bardzo restrykcyjne. Bardzo mocno będą egzekwowane, czego nie było w poprzednich trzech falach.

– uważa wizjoner.

Co więcej, zdaniem jasnowidza z Człuchowa osoby niezaszczepione muszą się nastawić na to, że restrykcje dla nich będą bardziej surowe. Jackowski wspomina m.in. o ograniczonych możliwościach wejścia do banku czy urzędu, a także o trudnościach w robieniu zakupów. Jego zdaniem ci, którzy nie przyjęli preparatu, będą mogli nabyć tylko podstawowe produkty w specjalnie przygotowanych punktach. Niezaszczepieni mogą mieć także ograniczony dostęp do lekarzy.

(…) ci, którzy się zabezpieczyli, będą mieli mniejsze restrykcje. Ci, którzy się nie zabezpieczyli, będą w bardzo konkretnych restrykcjach. To będzie dotyczyło różnych kwestii: praca zawodowa, pójście do urzędu, pójście do banku (…)

– podsumował Jackowski podczas spotkania z widzami.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij