×

Jacek Wójcik z „Królowych życia” pokazał gołą klatę. „Takie ciacho, że szok”

Jacek Wójcik z „Królowych życia” zawalczył ostatnio o swoją formę. Zmotywowała go do tego niezastąpiona przyjaciółka Dagmara. Efekty? Fanki Jacka są zachwycone.

Jacek Wójcik z „Królowych życia”

Nie wszyscy widzowie lubią duet Dagmary i Jacka w programie „Królowe życia”. Ale chyba wszyscy muszą przyznać, że takiej przyjaźni i oddania można im pozazdrościć. Choć nie szczędzą sobie gorzkich słów i szczerych do bólu uwag, w każdej sytuacji mogą na siebie liczyć. Gdy Dagmara przeszła poważny wypadek samochodowy, Jacek i Edzia wspierali ją z całych sił. Byli przy niej w szpitalu i potem, gdy powoli wracała do pełni sił.

Dagmara i Jacek udowadniają, że przyjaźń damsko-męska naprawdę istnieje. Można za nimi nie przepadać, ale trzeba przyznać, że udało im się stworzyć relację, o której wielu marzy wielu.

To właśnie Dagmara zachęciła Jacka, żeby zawalczył o swoją formę. Za jej namową mężczyzna odmienił swój wizerunek. Przede wszystkim sporo schudł i pozbył się brzucha, co było nie lada wyzwaniem dla łasucha, jakim jest Jacek. W jednym z odcinków programu widzowie mogli obejrzeć, jak przyjaciółka zabrała Jacka do cukierni po to, żeby na zapas najadł się słodyczy. Dagmara zastosowała kontrowersyjną metodę, do której uciekają się niektórzy, chcąc rzucić palenie. Najwyraźniej podziałało!

Tarzan czy Jozin z Bazin?

Teraz, dzięki determinacji przyjaciółki, „król życia” zmienił nawyki żywieniowe i zaczął ćwiczyć. Gdy zaprezentował efektu wielu wyrzeczeń na Instagramie, w komentarzach zawrzało. Sęk w tym, że niektórzy fani porównują Jacka do Tarzana. Zaś inni widzą… Jozina z Bazin.

Zdjęcie skomentowała także Izabela Zeiske, znana z programu „Gogglebox”. Nazwała Jacka… „przystojnym golaskiem”.

O Jacuś Ty fajny jesteś

Takie ciacho się z ciebie zrobiło, że szok

Super fotka

Słodko

– czytamy w pozostałych komentarzach.

Dagmara nie będzie zazdrosna?

Może Cię zainteresować

zamknij