×

Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan trafił do szpitala. Jego stan jest bardzo poważny

50-letni Jacek Rozenek trafił do szpitala. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan miał udar. Jego stan jest poważny. Aktor znalazł się w szpitalu dokładnie w połowie maja. Dziś samodzielnie nie może się poruszać, a jego prawa strona ciała jest niemal cała sparaliżowana. „Super Express” podaje, że Jacek Rozenek mógł stracić także mowę.

Aktor nagle poczuł się źle w czasie objazdowej trasy teatralnej

Zasłabł za kulisami przedstawienia w Teatrze Kamienica, w którym brał udział. Menadżerka Rozenka odwołała jego wszelkie zobowiązania, szkolenia i występy. Najprawdopodobniej ze względu na kilkumiesięczną rehabilitację.

Jacek Rozenek trafił do szpitala. Kto był u jego boku i na czyją pomoc może liczyć?

Przyjaciół poznaje się w biedzie i w chorobie – to powiedzenie niestety sprawdza się nie tylko u nas, zwyczajnych ludzi. U gwiazd też w trudnych chwilach można w ten sposób „przesiać” sobie znajomych.

Aktor w tych trudnych chwilach może liczyć nie tylko na bliską rodzinę, ale także na Małgorzatę Rozenek-Majdan. Para mimo że się rozstała, pozostała w dobrych relacjach ze względu na synów. Najwidoczniej dla perfekcyjnej pani domu jasne było także to, aby pomóc byłemu mężowi, z którym ma dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie udziela się w mediach. Poprosiła jedynie, aby wszyscy uszanowali ich obecną sytuację

Gdzie w tym wszystkim jest 26-letnia Roksana Gąska, z którą 50-letni Jacek Rozenek jeszcze niedawno się spotykał? Media nie podają do wiadomości, aby instagramowa celebrytka odwiedzała byłego partnera. Gdy ktoś na jej profilu zapytał, dlaczego nie odwiedza Jacka i nie wspiera go, ta obruszona odpowiedziała.

Panie Jacku, życzymy powrotu do zdrowia i sił!

Polecane

Może Cię zainteresować