×

Jacek Kramek nie żyje. Są nowe informacje w sprawie śmierci trenera gwiazd

Ta wiadomość wstrząsnęła polskim show-biznesem – trener gwiazd Jacek Kramek nie żyje. 32-letni mężczyzna zmarł nagle 19 lipca. W sieci pojawiły się nowe szczegóły, dotyczące tajemniczej śmierci popularnego trenera personalnego.

Jacek Kramek nie żyje

Młody, wysportowany, silny. Wiadomość o śmierci Jacka Kramka była ogromnym zaskoczeniem. Kramek trenował wiele znanych osób, z którymi także się przyjaźnił. Do tego grona należała m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Lewandowska czy Maja Bohosiewicz.

Kramek cieszył się zaufaniem, ponieważ posiadał imponujące doświadczenie i zapewniał kompleksową opiekę, także poza salą treningową. 32-latek specjalizował się w rzeźbieniu kobiecych sylwetek. Był zawodnikiem i złotym medalistą wielu imprez na arenie międzynarodowej federacji IFBB w kulturystyce i fitnessie.

Wiadomość o śmierci Kramka zamieszczono na profilu Jacodepol.com na Instagramie:

Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku…

Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Miedzy nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33ki możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę się, ze przynajmniej spróbowaliśmy.

Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy.

21.03.1989 – 19.07.2021

– czytamy.

Nowe informacje ws. śmierci trenera

Jacek Kramek zmarł w poniedziałek 19 lipca. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci Kramka był udar mózgu. Jednak tej informacji nie potwierdzono. Natomiast w sprawie śmierci 32-latka zaczyna się pojawiać coraz więcej nowych faktów.

Siostra zmarłego opublikowała na Instagramie nagranie wideo z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Zdradziła tym samym gdzie i o której godzinie zmarł Kramek.

Słońce nagle zgasło … 19.07.2021 18:40 🖤💔

„Fakt” zauważył też, że jedna z użytkowniczek mediów społecznościowych, Noemi Sopolińska, napisała w komentarzu na profilu trenera, że widziała Jacka Kramka kilka dni wcześniej w szpitalu:

Byłam na SOR w środę, miałeś TK głowy przede mną… niewiarygodne.

W jednym z komentarzy czytamy także, że z powodu udaru mózgu zmarła siostra Jacka Kramka – Ania. Miała 30 lat.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij