×

Nie żyje Jacek Kramek. Trener personalny gwiazd miał 32 lata

W mediach pojawiła się smutna informacja, która poruszyła wiele osób ze świata fitnessu i show-biznesu. Nie żyje Jacek Kramek, znany trener personalny. Zmarł niespodziewanie w wieku 32 lat.

Nie żyje Jacek Kramek

Informacja o śmierci Jacka Kramka została zamieszczona na profilu Jacodepol.com na Instagramie. Jest to firma, którą założył i prowadził 32-latek. We wpisie nie podano informacji o przyczynie tak nagłej śmierci. Nieoficjalnie mówi się, że mógł to być udar mózgu.

Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku…

Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Miedzy nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33ki możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę się, ze przynajmniej spróbowaliśmy.

Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy.

21.03.1989 – 19.07.2021

Jacek Kramek był trenerem personalnym z wieloletnim stażem, a także popularnym motywatorem w mediach społecznościowych. 32-latek specjalizował się w rzeźbieniu kobiecych sylwetek. Zapewniał im kompleksową opiekę nie tylko na sali treningowej, ale także poza nią. Był także sportowcem – zawodnikiem i złotym medalistą wielu imprez na arenie międzynarodowej federacji IFBB w kulturystyce i fitnessie.

O sobie pisał tak:

Absolutny Mistrz Polski wszechkategorii w Męskiej Sylwetce z 2015 roku, ale i 4. zawodnik Mistrzostw Świata z 2018 roku. Zdobywca statuetki Fitness Motywatora 2014 roku. Wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4. W sieci rozpoznawalny jako instagramowy @jacodpol i firmowy @jacodepol.com_ , twórca platformy Jacek Kramek Nowy Wymiar Treningu, gdzie stale motywuje ludzi do pracy nad swoim zdrowiem i energią (…). Jak sam powtarza balans, jeśli chodzi o dietę to klucz do sukcesu, by żyć w zgodzie ze swoim ciałem jakie oddaje nam pełną akceptację i siłę do działania na najwyższych obrotach w każdym aspekcie życia.

Gwiazdy żegnają swojego trenera, przyjaciela

Jacek Kramek współpracował z wieloma osobami z polskiego show-biznesu. Dbał o formę m.in. Katarzyny Cichopek, Mai Bohosiewicz, czy Anny Skury. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła jego podopiecznymi, dla których nie był jedynie trenerem, ale przede wszystkim przyjacielem. Gwiazdy we wzruszających wpisach pożegnały go na Instagramie.

Jacuś, Jacenty, super człowieku, z którym na 60 minut treningu przypadało 20 minut rozmów. Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanym gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury, które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń, który mnie trenuje??? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. Z samego środka siebie opowiedzieć mi historie z dzieciństwa, urywki życia, które mówiły o tym jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś. Leżę w łóżku i myślę o Tobie, że znowu dałeś mi lekcje, że trzeba być tu i teraz i cieszyć się wszystkim tym, co się ma. Wiem, że wiele ludzi będzie cierpieć, bo sprawiłeś, że przy Tobie było dobrze i kolorowo. Odpoczywaj.

– wspomina Maja Bohosiewicz.

Także Anna Lewandowska pożegnała zmarłego przyjaciela:

Jacuś, takiego Cię zapamiętam 💔

Źródła: www.fakt.pl, plejada.pl, natemat.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij