×

Iva ze „Zbuntowanego Anioła” kochały kobiety na całym świecie. Przez 20 lat bardzo się zmienił

Kto nie pamięta hitu z lat 90., który zawładnął sercami nie tylko naszych mam? „Zbuntowany Anioł”, bo o nim mowa, przyciągał przed telewizory rzesze fanek, które kochały śledzić losy Milagros i Iva.

Do przystojnego blondyna z serialu sprzed 20 lat wzdychały kobiety i nie ma się, co dziwić, ponieważ Facundo Arana był prawdziwym przystojniakiem. Jak wygląda dziś?

20 lat minęło jak jeden dzień

Gdy zaczęto kręcić serial Facundo miał 26 lat i dopiero co stawiał swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Bardzo szybko zdobył popularność razem z Natalią Oreiro, która także debiutowała na małym ekranie w wieku 20 lat.

https://www.instagram.com/p/Bg6Q5jwn6gi/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=111iwwbnf8mq

Istne szaleństwo

Serial nie tylko był hitem w rodzimej Argentynie, ale trafił także do widzów w Europie. Polacy również oszaleli na punkcie tej produkcji.

Wspólne role

Tak się złożyło, że Facundo i Natalia spotkali się jeszcze kilka razy na planie serialu, a nawet w jednym z nich grali zakochaną parę – zupełnie tak jakby autorzy chcieli powtórzyć sukces kasowy sprzed lat. I wiecie co? Udało im się to! Wychodzi na to, że w Argentynie nazwisko tej dwójki równa się 100%-owej frekwencji przed telewizorami.

Życie prywatne

W międzyczasie Facundo ożenił się i doczekał się trójki cudownych dzieci. Bardzo mocno angażuje się w walkę z globalnym ociepleniem, ochronę zwierząt i razem ze swoją ukochaną stawia na ekologiczne życie.

View this post on Instagram

Pasar un buen rato entre Amigos.. Un abrazo grande a todos! @mariasusini #veranoenmc @mcdonalds_ar @federicokorn @publicopressgroup ????????????????????????????????????????????????????????????????

A post shared by Facundo (@facundoaranatagle) on

Dalej przystojny?

W tym roku Facundo skończył 46 lat, ale nie brakuje mu werwy i energii do działania. Uprawia masę sportów i nie pozwala na to, aby nuda zawładnęła jego życiem. Zaraża tym całą swoją rodzinę.

Czy widzicie w nim „starego” Ivo z kultowego serialu?

Nie ma co ukrywać – faceci są jak wino, co potwierdza się w przypadku Facundo. Ciągle jest ta iskra w jego oku, w której kobiety zakochały się 20 lat temu.

View this post on Instagram

#SantaFé en Zona..!! ????????????????????????❤️

A post shared by Facundo (@facundoaranatagle) on

Polecane

Może Cię zainteresować