in

Iva ze „Zbuntowanego Anioła” kochały kobiety na całym świecie. Przez 20 lat bardzo się zmienił

Kto nie pamięta hitu z lat 90., który zawładnął sercami nie tylko naszych mam? „Zbuntowany Anioł”, bo o nim mowa, przyciągał przed telewizory rzesze fanek, które kochały śledzić losy Milagros i Iva.

Do przystojnego blondyna z serialu sprzed 20 lat wzdychały kobiety i nie ma się, co dziwić, ponieważ Facundo Arana był prawdziwym przystojniakiem. Jak wygląda dziś?

Iva ze „Zbuntowanego Anioła” kochały kobiety na całym świecie. Przez 20 lat bardzo się zmieniłUdostępnij

20 lat minęło jak jeden dzień

Gdy zaczęto kręcić serial Facundo miał 26 lat i dopiero co stawiał swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Bardzo szybko zdobył popularność razem z Natalią Oreiro, która także debiutowała na małym ekranie w wieku 20 lat.

Mili & Ivo #munecabrava #love

A post shared by Siempre ❤❤❤ Muneca brava😘 (@munecabravalove) on

Istne szaleństwo

Serial nie tylko był hitem w rodzimej Argentynie, ale trafił także do widzów w Europie. Polacy również oszaleli na punkcie tej produkcji.

Wspólne role

Tak się złożyło, że Facundo i Natalia spotkali się jeszcze kilka razy na planie serialu, a nawet w jednym z nich grali zakochaną parę – zupełnie tak jakby autorzy chcieli powtórzyć sukces kasowy sprzed lat. I wiecie co? Udało im się to! Wychodzi na to, że w Argentynie nazwisko tej dwójki równa się 100%-owej frekwencji przed telewizorami.

Życie prywatne

W międzyczasie Facundo ożenił się i doczekał się trójki cudownych dzieci. Bardzo mocno angażuje się w walkę z globalnym ociepleniem, ochronę zwierząt i razem ze swoją ukochaną stawia na ekologiczne życie.

Dalej przystojny?

W tym roku Facundo skończył 46 lat, ale nie brakuje mu werwy i energii do działania. Uprawia masę sportów i nie pozwala na to, aby nuda zawładnęła jego życiem. Zaraża tym całą swoją rodzinę.

Czy widzicie w nim „starego” Ivo z kultowego serialu?

Nie ma co ukrywać – faceci są jak wino, co potwierdza się w przypadku Facundo. Ciągle jest ta iskra w jego oku, w której kobiety zakochały się 20 lat temu.

#SantaFé en Zona..!! 🤙🏽🤙🏽🤙🏽❤️

A post shared by Facundo Arana (@facundoaranatagle) on

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com