×

Codziennie biega nago po śniegu i kąpie się w lodowatej wodzie. Zupełnie się tego nie wstydzi

32-letnia Inna Vladimirskaja uważa, że znalazła sposób na zachowanie młodości. I choć jest on dość kontrowersyjny, stosuje się do niego, kiedy tylko ma taką możliwość.

Inna jest z pochodzenia Ukrainką, która nie bez powodu zasłużyła sobie na uwagę innych osób. 32-latka już od przeszło 9 lat każdej zimy biega nago po ulicach Kijowa

David Tesinsky/Caters News

Jej jogging często kończy się w rzece, gdzie zaczerpuje lodowatej do granic możliwości kąpieli. Po co to robi?

David Tesinsky/Caters News

Jak sama twierdzi, jest to najlepszy sposób na zachowanie młodego wyglądu – lodowate kąpiele mają na celu dostarczyć organizmowi wzmożonej ilości tlenu.

Co tydzień robię sobie przebieżkę po mieście, a potem wskakuję do wody. Dzięki temu poprawiam krążenie w organizmie, spalam tłuszcz i wzmacniam mięśnie… Każdy mors wygląda młodziej, niż wskazywałby na to jego wiek. Wszystko dlatego, że spędza czas w zimnej wodzie. Inni ludzie też mogliby czerpać z tego korzyści, gdyby zechcieli włożyć więcej wysiłku w dbanie o siebie.

David Tesinsky/Caters News

Oczywiście 32-latka nie spędza w rzece zbyt dużo czasu. Jest to dosłownie chwilowe zanurzenie, a kiedy tylko z niej wyjdzie, natychmiast wyciera się ręcznikiem i udaje w ciepłe miejsce.

Kto miałby ochotę jej potowarzyszyć?

Polecane

Może Cię zainteresować