×

8 osób, które nie wyglądają na swoje lata i większość osób nie może uwierzyć w to, w jakim są wieku

Podczas gdy większość osób, które widzi pierwsze zmarszczki, próbuje wielu metod, aby oszukać czas, są na świecie tacy szczęśliwcy, którzy nie muszą zbyt wiele robić ze swoim ciałem, aby wyglądać znacznie młodziej. Muszą pokazywać dowód mimo swojej pełnoletności, udowadniać znajomym na imprezie, że mają już wnuczki, czy po prostu tłumaczyć niedowiarkom, że trzydziestkę to mieli, ale… dwadzieścia la temu. Jaki jest wniosek? Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, a te osoby są tego najlepszym przykładem.

Chuando Tan, 50 lat

Ten fotograf z Singapuru pracował w branży modowej. Nawet teraz można pomylić go z modelem. Wystarczy tylko spojrzeć na to ciało…

Pamela Jacobs, 54 lata

Pamela Jacobs z Yorkshire zszokowała Internet swoim wyglądem i aż ciężko uwierzyć, że może mieć tyle lat. Wiele osób nie daje jej nawet trzydziestki. Sekret może tkwić w tym, że kobieta ćwiczy jogę, zdrowo się odżywia i nawilża skórę olejem kokosowym.

Masako Mizutani, 49 lat

Niegdyś była modelką, a dziś okrzyknięta została kobietą, która się nie starzeje. Jest matką dwójki dzieci i nie wygląda na swoje lata! Prowadzi blog, na którym dzieli się tym, co robi, aby dobrze wyglądać. To przede wszystkim sen, właściwe odżywianie, brak papierosów i alkoholu, masaż twarzy i dużo witaminy E.

Nandana Sen, 49 lat

49-letnia indyjska aktorka Nandana Sen (po lewej) nie tylko wygląda niesamowicie, ale także ma dobre serce. Pomaga biednym i porzuconym dzieciom. Zajmuje się także pisaniem książek dla najmłodszych. Według Nandany tajemnicą tego, jak wygląda są dobre geny i zdrowa żywność. Ma jednak prostą radę: „8 szklanek wody dziennie, 8 godzin snu i 8 razy przytulenie się do bliskiej osoby!”

Debbie Plumbley, 50 lat

Debbie Plumbley z Anglii jest często mylona z córką swojej siostry, a przyjaciele jej syna często komplementują ją. Wydaje się, że nie musi starać się, aby tak wyglądać, ale Debbie zdradza, że codziennie pije co najmniej 2 litry wody, od 20 roku życia, unikając słodkich napojów, herbaty i kawy.

Ellen Ector, 64 lata

64-letnia trenerka fitness Ellen Ector (po lewej) nie boi się występowania w stroju kąpielowym obok córki. Według niej ciało jest najlepszym dziełem sztuki, a może mieć je każdy, kto prowadzi zdrowy tryb życia i ćwiczy.

Annette Larkins, 75 lat

Trudno uwierzyć, ale Annette Larkins z Miami ma 75 lat! Często jest zapraszana do programów telewizyjnych, gdzie dzieli się zdrowymi wskazówkami. Tajemnicą Annette jest restrykcyjna dieta, w której najważniejsze są warzywa. Według niej są one źródłem młodości.

Ernestine Shepherd, 81 lat

Ta 81-letnia kulturystka ze Stanów Zjednoczonych zaczęła uprawiać sport dopiero w wieku 56 lat. Wcześniej nie wyobrażała sobie życia bez czekolady i fast foodu. Ernestine codziennie jest na siłowni, ma dietę i śpi 8 godzin dziennie. Tym, którzy pragną prowadzić zdrowszy styl życia, radzi, aby najpierw zacząć od długich spacerów, zrównoważonego żywienia i wystarczającej ilości wody dziennie.

Polecane

Może Cię zainteresować