×

Roksana Węgiel tapla się w śniegu. Pokazuje fanom, jak się morsuje przy -12 st.

Roksana Węgiel tapla się w śniegu na tarasie. Z podpisu pod zdjęciem wynika, że uważa to za morsowanie. Fani gwiazdy są zachwyceni. Chociaż niektórzy zmartwili się, że bardzo zmarzła i przez to może się rozchorować!

Kariera nastolatki

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się zaledwie trzy lata temu w The Voice Kids. Aż trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę, że od tamtej pory wszędzie jej pełno. W programie Roxie trafiła pod opiekę Edyty Górniak i w lutym 2018 r. wygrała pierwszą edycję. Siedem miesięcy później, jako reprezentantka Polski, wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior z piosenką Anyone I Want To Be i… znów wygrała.

Roksana Węgiel tym samym rozpoczęła pasmo zawodowych sukcesów. W rozkręceniu się przeszkadza jej już tylko konieczność pogodzenia kariery z edukacją szkolną. Niestety, pandemia ograniczyła ambitnej nastolatce możliwość koncertowania, jednak występy na żywo nigdy nie były jej jedynym źródłem zarobku. Jest także zarzucana ofertami od reklamodawców i firm zainteresowanych lokowaniem produktów. W czasach przed pandemią jej stawki wahały się między 200 a 300 tysiącami złotych.

Roksana Węgiel tapla się w śniegu

Oczywiście, żeby nie wypaść z obiegu, Węgiel musi regularnie przypominać o sobie za pośrednictwem portali internetowych i pokazywać, że trzyma rękę na pulsie.

Czasem wymaga to poświęceń. Ostatnio Węgiel postanowiła zaimponować swoim fanom morsowaniem, coraz modniejszym wśród celebrytów. W przeciwieństwie jednak do doświadczonych „morsów” jak Karol Strasburger czy Joanna Moro, którzy zażywają kąpieli w lodowatym morzu lub po prostu skaczą do przerębli, Roxie postawiła na wersję light.

Czyli po prostu wyszła w bikini, czapce i okularach przeciwsłonecznych po zmroku na ośnieżony taras. Zdjęcie opatrzyła dumnym hasztageiem „morsowanie w śniegu”. Uważacie, że prawidłowo użyła tego słowa?

Obserwujący młodą gwiazdę na Instagramie byli zachwyceni i pełni podziwu dla jej wyczynu.

Dobra wegiel szacun

Podziwiam Roksa

podziwiam cie stara🤭😻

Mega😍🔥❤️ale jak patrzę na Ciebie to mi zimno 🙈😂❤️

Byli też tacy, którzy przestraszyli się, że Roxie może się rozchorować po „morsowaniu w śniegu”:

A potem cyk i przeziębienie 😂 pfu, odpukac w tych czasach 😢

A było zimno, bo jak przyznała sama Roksana w jednym z komentarzy, „było u nas – 12 st.”

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🖤 (@roxie_wegiel)

Źródła: natemat.pl, www.instagram.com, www.rmfmaxxx.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij