×

Ile zarabia Krzysztof Rutkowski? Detektyw przyznał, że jest milionerem

Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany i charakterystyczny detektyw w Polsce, który ma na swoim koncie wiele rozwiązanych spraw. 62-latek nie kryje się ze swoim majątkiem, co widać chociażby po jego mediach społecznościowych, gdzie opływa w luksusy. Ile zarabia Krzysztof Rutkowski? Na tak postawione pytanie reporterki z „Jastrząb Post” odpowiedział bez owijania w bawełnę. O takich wpływach wielu Polaków może tylko pomarzyć!

Wystawne życie Krzysztofa Rutkowskiego

Charakterystyczna i nieskazitelna fryzura, ciemne okulary, łańcuchy czy wojskowe buty to coś, co chcąc nie chcąc kojarzy nam się z Krzysztofem Rutkowskim. Detektyw znany jest nie tylko ze swojego fachu i oddaniu swojej pracy, ale także medialnych owoców swojej działalności.

To przede wszystkim w mediach społecznościowych widzimy, że 62-latek żyje w luksusach. W parze z tym niewątpliwie idą duże zarobki.

Ile zarobi Krzysztof Rutkowski w „Tańcu z gwiazdami”?

Zanim przejdziemy do zarobków Krzysztofa Rutkowskiego, przypomnijmy, że już jesienią zobaczymy go na parkiecie programu „Taniec z Gwiazdami”. Spodziewalibyście się poważnego detektywa w tak rozrywkowym show? Nieoficjalnie mówi się, że detektyw wynegocjował stawkę oscylującą w okolicach 30 tys. złotych za odcinek – do takich informacji dotarł portal „Pudelek”. Jednak pieniądze te chce przekazać na cele charytatywne. Konkretnie na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Jak sam Rutkowski przyznał w rozmowie z „Jastrząb Post”, ze względu na swój status materialny może sobie na to pozwolić. Przyznał wówczas, że jest milionerem.

Nie można robić z siebie biedaka, kiedy człowiekowi jest dobrze. Kiedy może innym pomóc […] Udzieliłem informacji, że pieniądze przekazuję na rzecz fundacji. Proste. I powiedziałem – stać mnie na to, bo jestem milionerem 

– ujawnił Rutkowski.

W rozmowie z „Jastrząb Post” detektyw zdradził również, że na swój sukces zapracował własnymi rekami. Przez 30 lat prowadził kameralną firmę, której bardzo się poświęcił. Nijak ma się ona do wielkich korporacji, które sam nazwał „abstrakcją”.

Myślę, że to, że mój status ekonomiczny jest, jaki jest, to nie zasługa tego, że wygrałem w lotto, czy dostałem nie wiadomo jak wielki spadek, ale jest to konsekwencją mojej ciężkiej pracy. […] Dzisiaj widzimy bardzo wiele firm, które padają. Nawet te, które zatrudniają po kilka tysięcy osób […] Dla mnie to jest abstrakcja. Ja przy mojej grupie kilkunastoosobowej daję sobie radę, mam nad wszystkim nadzór i może dlatego, że tak jest dopilnowane i nie ma 20 kierowników, 100 dyrektorów […]

Ile zarabia Krzysztof Rutkowski? Ile ma na koncie znany detektyw?

W dalszej części wypowiedzi Rutkowski skomentował postawę wielu Polaków i ich podejścia do pieniędzy czy bogactwa. Jego zdaniem niezadowalający status materialny niektórych osób jest wynikiem braku działania i wystarczającego poświęcenia.

Ludzie w Polsce wstydzą się przyznać do tego, że są bogaci. To jest coś bardzo niedobrego. Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie, bo nim jestem, ale ciężko pracuję, kiedy inni siedzą przed telewizorem i zmieniają kanały  […] a ja w wielu przypadkach jestem w robocie.

Prywatnie detektyw w 2019 roku zawarł związek małżeński z Mają Plich, z którą ma syna Krzysztofa Jerzego. Wcześniej był trzykrotnie żonaty.

Źródła: jastrzabpost.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij